eReport.sk
Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora.
Anna Belousovová. Foto: tasr

Anna Belousovová zúri. Vianočnú pieseň sprznili textom o tesných slipoch a spermiách homosexuála!


Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora. Je o rešpekte, diverzite a homosexuálovi. Národniarka si rešpekt predstavuje inak a reklamu považuje za prznenie vianočnej piesne.  

„Ukážka doby, ktorú žijeme a hodnôt, ktoré niektorí považujú za progresívne, pokrokové, správne,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti politička a zdieľa pri tom link na najnovšiu reklamu mobilného operátora.

Vianočná reklama mobilného operátora, ktorý už dlhšie pretláča rôzne ideológie

„Známy mobilný operátor postavil svoju vianočnú reklamu na devastovaní symbolu Vianoc. A čo je hádam ešte horšie vydáva to za „rešpekt“. Čo, koho a prečo máme donekonečna rešpektovať?! Máme rešpektovať, že niekto sa rozhodne starú nemeckú vianočnú pieseň o jedličke, pieseň, ktorej tóny sú v každom z nás spojené s tými skutočnými a čistými Vianocami doslova sprzniť textom o tesných slipoch a spermiách nejakého homosexuála?!?!?!“ hnevá sa národniarka.

Následne pokračuje: „A ešte majú tvorcovia tohto reklamného paškvilu tu drzosť, že ho spoja s odkazom: „Vzájomný rešpekt je ten najkrajší darček“!!! V rámci nejakej chorej a pokryteckej tolerancie máme rešpektovať špinenie našich čistých symbolov a ničenie normálneho sveta?! Je to choré a zlé. Toto je čisté ZLO. Nedajme si nanucovať chorý svet chorých ľudí. ONI sú v menšine. Nie MY!“ uzavrela Anna Belousovová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Anna Belousovová zúri. Vianočnú pieseň sprznili textom o tesných slipoch a spermiách homosexuála!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne