eReport.sk
Blaha o rozhodnutí Nemecka
Ľuboš Blaha, foto:tasr

Blaha vníma nálady v spoločnosti: Mladí chcú skoncovať so systémom, idú do ulíc s nami!

Podpredseda strany Smer-SD a poslanec Národnej rady SR Ľuboš Blaha vníma nálady, ktoré aktuálne panujú v spoločnosti. Podľa jeho slov sa k opozičným aktivitám čoraz častejšie začínajú pridávať i mladí ľudia, ktorí majú súčasnej vlády a nejasnej politickej situácií plne zuby.

Blaha sa dostáva do kontaktu s rôznymi vekovým skupina ľudí, ktorí chcú, aby vláda Eduarda Hegera (OĽANO) skončila a prišli predčasné voľby. „Ako tak chodíme po Slovensku, všímame si nový trend, čoraz viac mladých ľudí sa búri proti systému a hlási sa k nám.Už sú dávno preč tie časy, kedy sa mestská mládež iba zhulovala a volila SaS-ku,“ hovorí Blaha.

Liberáli vo výšinách?

Pamätáte – mladí liberálni chaloši snívali o tom, ako strašne zbohatnú – už rátali, koľko limuzín si kúpia a bum, skončili ako závozníci v Amazone,“ píše opozičník.

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Robert Fico na snímke z videa.
 2. Eduard Heger
 3. Ohrozí rozhodnutie vlády Slovákov?
 4. Brigita Schmögnerová v štúdiu súkromnej spravodajskej televízie.
 5. Pellegrini, Hlas, expremiér
 6. Je to proti demokracii!
 7. Peter Pčolinský (Sme rodina)
 8. Eduard Heger
 9. Robert Fico (Smer-SD).
 10. Ministerstvo financií SR. Foto: eReport
 11. Titulka TV Markíza k dnešnému protestu
 12. Vládne strany sa prepadli
 13. Na ilustračnej snímke zľava Zuzana Čaputová, Boris Kollár (Sme rodina), Eduard Heger a Jaroslav Naď (obaja OĽANO) tlieskajú počas osláv výročia SNP v Banskej Bystrici 29. augusta 2022.

„Ale aj tak doma sedeli za kompom v Hoteli Mama a kým hejtovali smeráckych seniorov na fejsbúku, čakali, že im mamina donesie do detskej kakavko. Stále sa takí nájdu, ale už aj tým posledným zvyškom mladých slniečkarov je trápne predstierať, že je rebéliou, ak obhajujú sorosovské máňušky ako Čaputová či Šimečka. Pravica už vyšla z módy.“

Mladí sa búria

Na naše stretnutia chodia mladí ľudia s tričkami Che Guevaru a chcú sa naozaj búriť, proti nerovnosti a kapitalistickému zlu,“ uvádza Blaha vo svojom príspevku na sociálnej sieti Telegram.

Organizujú protivládny protest

Strana Smer-SD ako i iné opozičné strany a platformy zvolali na 17:00 v utorok prptivladny protest, ktorý sa uskutoční na Hodžovom námestí pred prezidentskym palácom.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha vníma nálady v spoločnosti: Mladí chcú skoncovať so systémom, idú do ulíc s nami!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti