eReport.sk
Je to proti demokracii!
Dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO). Zdroj: tasr

Generál Viktorín naložil Naďovi: Pán minister, ste trápny!

Rieši minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) skôr to, čo si o ňom budú myslieť jeho kolegovia v zahraničí? Predtým, aby prispel k pomoci ľuďom na Slovensku? Generál Jozef Viktorín si myslí, že práve rezortný šéf by mal prestať riešiť tzv. medzinárodnú hanbu, o ktorej častokrát hovorí a venovať sa skôr riešeniu reálnych problémov.

Viktorín dodáva, že hanba, ktorú Naď spomína vo svojej podstate ani neexistuje. „Pán minister Naď, ste trápny a podotýkam, že zo dňa na deň a z hodiny na hodinu viac a viac. Neriešte medzinárodnú hanbu, o ktorej hovoríte a ktorá mimochodom neexistuje. Skôr riešte ako pomôcť ľuďom na Slovensku,“ uvádza Generál Viktorín.

Agresívny prejav ministra?

„Tá Vaša agresívna rétorika patrí k minulému storočiu, k obdobiu Studenej vojny a nie je prijateľná v 21. storočí. To, čo ste predviedli v NR SR tento týždeň smerom ku koaličným poslancom, je detinské, úbohé a nehodné akéhokoľvek ministra. Aj oni konečne pochopili čo ste zač!“ reaguje Viktorín na ministrovo vystúpenie v Národnej rade počas uplynulého týždňa.

Dobrý učiteľ?

„Asi máte dobrého učiteľa a teraz Slovensko v priamom prenose vidí, prečo si Vás vybral. Alebo nie? Ešte raz: priorita nie je medzinárodné pódium, ani chlebíčky, potľapkávanie a úsmevy v Bruseli. Prioritou je a aj bude občan. Opakujte si to alebo napíšte 1000x a berte to, ako domácu úlohu,“ uzatvára problematiku vo svojom príspevku na sociálnej sieti Jozef Viktorín.

Foto: fb/jozefviktorin

Naď dostal prestížne ocenenie

Ministrovi obrany počas Dní NATO v Ostrave oficiálne udelili Českú a slovenskú transatlantickú cenu. Minister pri tejto príležitosti vyzdvihol, že odborná bezpečnostná a zahraničnopolitická komunita pozitívne vníma prácu slovenského rezortu obrany pri budovaní obranno-bezpečnostných vzťahov medzi Slovenskom a Českom i v záujme pevného ukotvenia členstva SR v NATO a EÚ.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Eduard Heger
  2. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.
  3. Je aj návrh zákona hoax?
  4. Brigita Schmögnerová v štúdiu súkromnej spravodajskej televízie.
  5. Blaha o rozhodnutí Nemecka
  6. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.
  7. Je aj návrh zákona hoax?

„Som naozaj poctený a mimoriadne si to vážim. V neposlednom rade som vďačný za ocenenie nášho úsilia pri podpore Ukrajiny. Spolu s kolegami v rezorte budeme robiť naďalej všetko pre to, aby bolo Slovensko v bezpečí a aby sme našim priateľom pomohli z celých síl. A to presne tak, ako nám oni pomohli v našom národnom povstaní proti nacizmu,“ uviedol Naď.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Viktorín naložil Naďovi: Pán minister, ste trápny!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti