eReport.sk
Robert Fico (Smer-SD).
Robert Fico (Smer-SD). Foto: tasr

Ficov odkaz „prezidentovi“ Rizmanovi: Z Čaputovej robili médiá bohyňu, až prišlo reálne vytriezvenie!

Predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico reaguje na fakt, že svetové mediálne agentúry dnes označili Juraja Rizmana za slovenského prezidenta. Opozičný líder si to vysvetľuje tým, že prezidentku SR Zuzanu Čaputovú vo svete jednoducho nepoznajú a jej vysoký kredit v zahraničí je slovenskými médiami vytváraný umelo. Spomenul pri tom nie len pezinskú skládku, ale aj obrannú dohodu s USA, alebo referendum, ktoré podľa opozície prezidentka už dvakrát zmarila.

„Vážený pán prezident Rizman. Keď neznáma právnička Z. Čaputová bojujúca za obchodné záujmy svojej rodiny na skládkach odpadu v Pezinku vyhrala prezidentské voľby a porazila svetového diplomata Maroša Šefčoviča, mnohí mali horko v ústach, ale rešpektovali výsledok demokratických volieb. Čas ale ukázal, že Z. Čaputová, podobne ako A. Kiska, je len jeden z ďalších výplodov sorosovskej fantázie. Žena, ktorá je schopná do bodky napĺňať sny sorosových mimovládiek a do minúty podpísať zmluvu slovenskej vlády s americkou o amerických základniach na Slovensku a odovzdaní celého slovenského vzdušného priestoru americkej armáde. Alebo o zmarení prvého a druhého referenda o predčasných voľbách, ktoré mohlo vyliečiť slovenskú traumu z neschopnej vlády oberajúcej Slovensko o posledné štipky suverenity,“ sarkasticky sa Fico prihovoril Rizmanovi na sociálnej sieti.

Foto: fb/robertficosk

Rizman je vraj „čudák od päty až po hlavu“

V mediálnych kruhoch muselo podľa Fica prísť k veľmi jasnému vytriezveniu, keď sa v podstate zistilo, že zahraniční novinári nepoznajú meno slovenskej prezidentky.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Blaha o rozhodnutí Nemecka
  2. Prezidentka Čaputová, Londýn
  3. Káčer a Blinken sa dohodli na podpore Ukrajiny.
  4. Štátny tajomník Andrej Stančík
  5. Na kombosnímke zľava Ľuboš Blaha a Zuzana Čaputová
  6. Politológ Roman Michelko, štúdio eReport, relácia
  7. Ministerstvo financií SR. Foto: eReport
  8. Prezidentka Zuzana Čaputová

„Liberálne média na Slovensku robili zo Z. Čaputovej svetovú bohyňu. Až prišlo reálne vytriezvenie, keď svetové médiá za slovenského prezidenta označili jej partnera, mimochodom čudáka od päty až po hlavu, pána Rizmana. Čo si má radový občan Slovenska teraz pomyslieť o hlave štátu Z. Čaputovej? Kto ju má brať vážne? Ako sa môže stať, že svetové médiá nevedia, kto je slovenským prezidentom?,“ uzavrel Fico rečníckymi otázkami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ficov odkaz „prezidentovi“ Rizmanovi: Z Čaputovej robili médiá bohyňu, až prišlo reálne vytriezvenie!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti