tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Igor Matovič, foto:tasr

Politológ Lenč naložil Matovičovi: Táto plačovka bola vysoký level narcizmu!

Sype sa to na neho z každej strany. Minister financií Igor Matovič (OĽANO) je ústrednou postavou ďalšej koaličnej krízy, respektíve hádky s Richardom Sulíkom (SaS). Nezhody a neustále škriepky v koalícii patria už do stabilného portfólia súčasnej vlády. Avšak vyzerá to tak, že nie len politický kolegovia, oponenti, odborná verejnosť, ale i bežní občania Slovenska majú toho už plné zuby!

Lenč: Vysoký level nacizmu

Tentoraz Igorovi Matovičovi poriadne naložil aj známy politológ Jozef Lenč. Ten vo svojom príspevku na sociálnej sieti ministra financií rozhodne nešetril. „Toto už je vysoký level narcizmu, keď minister financií zvolá plačovku, na ktorej sám seba v majestatnom plurali vyzýva, aby neklamal,“ uviedol Lenč na margo tlačovej konferencie Matoviča počas, ktorej chcel ohlásiť „enormné“ navýšenie platov pre zdravotné sestry a zdravotníkov.

Výzva na neklamanie?

„Pretože, ak malo ísť o výzvu niekomu inému (povedzme SaS), tak by napisal: prosím vás, neklamte. …a zvyšok plačovky klamal. A v noci (do 2:00) prepočítaval financie, aby nás dnes (možno) informoval o masívom náraste platov pre sestričky,“ doplnil Lenč. V tomto čase je však už jasne, že sa vláda Eduarda Hegera na podmienkach so zdravotníkmi nedohodli.

Foto: Fb/JozefLenč

Výzva na hromadné výpovede

„Chcem vyzvať všetkých lekárov v slovenských nemocniciach, aby sa pridali k tlaku na vládu svojou výpoveďou, lebo inú cestu nemáme,“ uviedol šéf Lekárskeho odborového združenia (LOZ) Peter Visolajský po rokovaní s vládou.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico reaguje na otázky v štúdiu denníka Pravda.
  2. Anna Belousovová
  3. Ľuboš Blaha, Smer-SD, opozícia
  4. Ministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí).
  5. Prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS).
  6. Boris Kollár,
  7. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.
  8. úplní babráci vládny návrh

Ochotu podať výpovede podľa neho deklarovalo približne 3500 lekárov. Visolajský poukázal, že vláda na niektoré požiadavky lekárskych odborov stále nepredstavila riešenia. Podotkol pritom, že rokovania trvajú desať mesiacov.

Zdroj: eReport/tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Politológ Lenč naložil Matovičovi: Táto plačovka bola vysoký level narcizmu!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku