eReport.sk
Gyorgi Gyimesi
Gyorgi Gyimesi. Foto: ereport

György Gyimesi: Renault je dobrý akurát na to, na čo sa podobá jeho značka


Vyjadril jasne svoj názor na kauzu posledných dní! Manažment francúzskej značky tvrdil, že zmluvu s Attilom Véghom zrušili preto, že chcú, aby ich ambasádori boli apolitickí. Ukázalo sa však, že nemusia byť apolitickí… musia byť len na tej „správnej“ strane. Podľa Gyimesiho sa všetci pekne vyfarbili.  

Vyjadril jasne svoj názor na kauzu posledných dní!  

Renault je dobrý akurát na to, na čo sa podobá jeho značka, skonštatoval známy slovenský politik maďarskej národnosti.

„Tak sa nám pekne všetci vyfarbili. Hovorím o tých, ktorí nás delili na dobrých a zlých, slušných a neslušných, demokratov a nedemokratov, lúzu a “elitu”, na my a oni, aby sa po volebnom výprasku mohli sťažovať na to, ako je spoločnosť polarizovaná. To jednoducho nevymyslíš, toto je liberálny progresivizmus,“ napísal Gyimesi na sociálnu sieť.

Hneď potom prešiel k veľkej kauze posledných dní. „Svoje komunistické lynčovacie praktiky “nie si s nami, tak si proti nám” ukázali aj zástupcovia automobilky Renault na Slovensku. Tí vypovedali zmluvu Attilovi Véghovi len preto, lebo si dovolil mať názor, a ten názor bol iný než mali naši progresívci. Samozrejme odôvodnenie zabalili do príťažlivého balenia, vraj ich ambasádori musia byť apolitickí,“ približuje čo sa stalo politik.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Zahraničie si Žilinku váži

Následne prináša Gyimesi informáciu o tom, ako sa vyjadrilo vedenie francúzskej značky. „No a ako si Renault predstavuje apolitickosť vyjadrila pre podnikové noviny progresívcov, Denník N, PR manažérka Renaultu, istá Obadalová takto: “Podpora kandidáta by sa dala ustáť. Ale, budem úprimná, nie keď aj náš celý tím ľudí sme na opačnej strane. My, naši najbližší, naše ‚bubliny‘. Za toto sa ja neviem postaviť, lebo z môjho pohľadu nejde o rešpekt voči inému názoru. Ale podporu strany, ktorá klame a je krivá,” prináša citát PR manažérky bývalý poslanec.

„Tu to máte čierne na bielom. Keby Attila podporil Korčoka, bolo by to v pohode, apolitické, demokratické, uvedomelé a v súlade s hodnotami spoločnosti. Keďže podporil Pellegriniho, je to v rozpore so všetkým a poďme ho zlynčovať, ale nezabudnime zdôrazniť, že my sme apolitickí. Koľko takých Obadalových behá medzi nami? …a ktoré nikdy nesmieme pustiť k moci? Attila, fel a fejjel! (hlavu hore),“ odkazuje na záver György Gyimesi.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

György Gyimesi: Renault je dobrý akurát na to, na čo sa podobá jeho značka

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: