eReport.sk
Attila Végh Zdroj: Facebook PB

Attila Végh prišiel o ďalšiu spoluprácu, po Renaulte s ním končí aj Pierre Baguette


Výdobytky liberálnej demokracie. Po rozviazaní zmluvy s Renaultom hviezda bojových umení Végh príde aj o spoluprácu so známou značkou výrobcu bagiet, s ktorou spolupracoval na kampani.

Slovenský MMA zápasník a influencer Attila Végh prišiel po angažovaní sa v prezidentskej predvolebnej kampani o spoluprácu s ďalšou známou firmou. Po rozviazaní zmluvy s Renaultom, písal o nej aj eReport, známy bojovník príde aj o spoluprácu so spoločnosťou Pierre Baguette. Informáciu zverejnil na sociálnej sieti podnikateľ Štefan Polgári.

Demokracie rozkvétá byť s kosmetickou vadou

O stanovisko požiadal spoločnosť Pierre Baguette portál Startitup:

„Naša spoločnosť je, bola a vždy bude striktne apolitická. Zároveň v plnej miere rešpektujeme všetky osobné práva zaručené Ústavou Slovenskej republiky, vrátane slobody prejavu, a to bez ohľadu na to, či sa s ním ako firma stotožňujeme alebo nie. Čo ale považujeme za nemenej dôležité, je dodržiavanie kultivovanosti prejavu na verejnosti. O to viac, ak ide o známu osobnosť, akýmkoľvek spôsobom spojenú s našou značkou. Zmluva o spolupráci s pánom Véghom končí v júni a neplánujeme ju predlžovať. Nateraz sa chceme sústrediť na promo našich produktov bez využitia známych osobností.“ uviedla firma.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  2. Gyorgi Gyimesi
  3. Andrej Danko na snímke, ktorú zverejnila satirická stránka.

Zdroj: Startitup

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Attila Végh prišiel o ďalšiu spoluprácu, po Renaulte s ním končí aj Pierre Baguette

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: