tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Miroslav Žiak (SaS)
Miroslav Žiak (SaS). Zdroj: fb/miroslavziaksas

VIDEO SaS v morálnej žumpe? Žiak vytiahol na Blahu zosnulého otca! Tvrdí, že smerákov „našiel“ v ZOO

Vládny poslanec Miroslav Žiak (SaS) opakovane spája smrť otca známeho a kontroverzného poslanca Ľuboša Blahu (podpredseda Smer-SD) s ochorením covid, ktorým mal podľa Žiaka Blaha svojho otca nakaziť. Je však známe, že Blaha ochorel na covid až po smrti svojho otca. Žiakovi jeho narážky v minulosti vyčítali nielen opoziční, ale aj vládni poslanci. Žiak sa však k celej záležitosti opäť vrátil a Blaha sa tentokrát rozhodol tvrdo reagovať. Vládna strana SaS podľa neho spadla do „absolútnej morálnej žumpy“.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
  2. Jaroslav Naď (OĽaNO)
  3. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  4. Miroslav Žiak (SaS)
  5. Na kombosnímke zĺava poslanci Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Miroslav Žiak (SaS).
  6. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.
  7. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.
  8. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.

Viete, kto je politická hyena? Toto sa pýtal svojich fanúšikov na sociálnej sieti saskár Žiak. Blahove meno síce nespomenul, bol však o to viac k svojmu politickému sokovi až nechutne osobný. Takže podľa Žiaka je politická hyena „človek, ktorý na svojom FB hecuje ľudí v čase pandémie, aby nedodržiavali opatrenia, neočkovali sa, či organizovali protestné zhromaždenia v čase vrcholu tejto pandémie. Následne však nakazíte svojho otca a ten na následky ,´neexistujúceho´ vírusu podľahne.“

Žiak tvrdí, že ZOO na Taiwane našiel Fica s Blahom

Žiak v statuse dodáva, že „títo ľudia majú na svedomí veľké počty mŕtvych ľudí a preto sú to politické hyeny…V spravodlivej krajine by za takéto chovanie sedeli v base a nie sa promenádovali na tlačovkách a vyplakávali, že im súkromná spoločnosť zrušila účet…“

Žiak však nielen Blahu, ale aj Fica napokon menuje vo videu, ktorým svoj status dotiahol do „dokonalosti“. Natočil totiž hyeny v ZOO, ako spresnil, na Taiwane. „V taiwanskej zoologickej záhrade sme našli Roberta Fica a Ľuboša Blahu. Ľuboš Blaha tu ešte pobehuje, aj keď mu zrušili Facebook,“ – hovorí v komentári k videu Žiak.

. „

Zdroj: fb/miroslavziaksas

„Neviem, či v politike existuje niečo nechutnejšie ako je poslanec Miroslav Žiak z SaS. Pred necelými dvoma rokmi mi zomrel otec. Bola to pre mňa najväčšia rana v živote. Bol nielen mojim otcom, ale aj najlepším priateľom. Dodnes mi neuveriteľne chýba. Nerozumiem, ako môže niekto v politike zneužívať smrť vášho najbližšieho človeka,“ napísal Blaha na sociálnej sieti Telegram.

Blahov otec zomrel skôr, ako sa Blaha nakazil

Fakty by v tomto prípade mali byť jasné a Blaha aj vzhľadom na ne požaduje od Žiaka ospravedlnenie. „Vraj som nakazil svojho otca Covidom a ten kvôli tomu zomrel. To je taká nechutná a neľudská lož, že sa mi až zdvíha žalúdok. Môj otec zomrel 22. decembra 2020 a ja som dostal prvýkrát v živote Covid začiatkom januára 2021. Je medicínsky nemožné, aby som nakazil svojho otca. A Žiak to veľmi dobre vie, pretože už raz v parlamente skúšal vyťahovať tieto nechutné lži a vykričali mu to viacerí poslanci, z opozície aj koalície – kopať do rodiny a do zosnulých je absolútne choré,“ tvrdí opozičný poslanec.

Blaha jedným dychom dodáva, že podobné útoky by sa v politike nemali diať aj napriek politickému nepriateľstvu. Nepozdáva sa mu taktiež to, že médiá na Žiakove opakované tvrdenia nereagujú, pri čom situáciu porovnáva s obranou dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej a to práve zo strany novinárov.

„Je jedno, ako veľmi sa nemáme radi – toto sa jednoducho nerobí. Len si predstavte, že by si niekto vymyslel na Čaputovú takúto nejakú nechutnosť. Stačilo, že niekto dostatočne nehíkal nad jej dcérou modelkou a už bol oheň na streche. Keby niekto šíril lož, že kvôli nej zomrel jej otec, od rána do večera by ho tu okrikovali liberálne médiá, odsúdili by ho súdy celého sveta a SaS-kári by stáli prví v rade, aby sa mohli hodiť o zem,“ konštatuje Blaha.

„Čakám,“ odkázal podpredseda Smeru

Je otázne, či sa Blaha nakoniec od strany SaS dočká nejakej formy ospravedlnenia, no podľa svojich vlastných slov v tomto momente čaká na reakciu strany. „Ak sa chce SaS ďalej oháňať slušnosťou a morálnosťou, tak očakávam okamžité ospravedlnenie. Sú isté hranice, ktoré sa neprekročujú nikdy a nikde. Rodina je jednou z nich. Tak čo, SaS, ukážte sa, či nájdete v sebe aspoň štipku morálky. Čakám,“ uzavrel podpredseda Smeru.

FOTO Pripájame celý status poslanca najsilnejšej opozičnej parlamentnej strany:

Zdroj: t.me/lubosblahasmer


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO SaS v morálnej žumpe? Žiak vytiahol na Blahu zosnulého otca! Tvrdí, že smerákov „našiel“ v ZOO

Odoberať
Upozorniť na
22 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku