tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Miroslav Žiak, poslanec za SaS.
Miroslav Žiak, poslanec za SaS. Foto: fb/m.ž, sas

VIDEO Žiak poslal odkaz Putinovi aj kritikom Kyjeva: Musíte byť riadne ovce!

Vládny poslanec Miroslav Žiak (SaS) sa počas svojho pôsobenia v parlamente stal v kruhoch opozičných voličov vyslovene nenávidenou osobou. Vo svojich komentároch v médiách a na sociálnych sieťach nešetrí kritikou nielen na adresu svojich politických kolegov, ale aj voličov, ktorí ho nevolia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Laura Vargová a Miroslav Žiak.
  2. Na videosnímke zľava Jaroslav Naď a Olexij Reznikov.
  3. Na kombosnímke zľava Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽANO)
  4. Miroslav Žiak (SaS)
  5. Miroslav Žiak (SaS)
  6. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.

Najnovšie nazval ľudí s iným ako vládny názorom na vojnu na Ukrajine schizofrenikmi a ovcami. Je však otázne, že či to je v súlade so základnými morálnymi princípmi, ktoré od politikov spoločnosť očakáva – a to v aspoň minimálnej a základnej forme.

„Ten schizofrenizký pocit dezolátov, keď síce podporuješ Rusko ale neznášaš moslimov,“ napísal najnovšie Žiak na sociálnej sieti poukazujúc na fakt, že v Rusku nie len, že žije veľa moslimov, ale veľa z nich je aj súčasťou ruskej armády.

Urážka Putina

Žiak však neostal len pri občanoch s iným názorom. Urážku si vyslúžil aj samotný ruský prezident Vladimír Putin, do ktorého sa Žiak, tiež nedisponujúci práve obrovskými výškovými parametrami, pustil cez výzor. „Armáda okupačnej hordy je plná moslimov. To už musíš byť riadna oUca aby si sa aj tak stále pchal botoxovému trpaslíkovi,“ vyhlásil Žiak, ktorý k svojmu statusu pripojil aj video, na ktorom sa Ramzan Kadyrov, ktorý je čečenský bojovník a politik, prihovára vojakom bojujúcim na strane Ruskej federácie.

Zdroj: fb/miroslavziaksas

To, kde je hranica medzi normálnym správaním a správaním nehodným politika 21. storočia, už naša redakcia necháva na uvážení čitateľa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Žiak poslal odkaz Putinovi aj kritikom Kyjeva: Musíte byť riadne ovce!

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku