eReport.sk
Foto: facebook

VIDEO Fico opäť perlil: O Jankovskej a skupinovom sexe

Robert Fico má opäť čo povedať. Na paškál si zobral aktuálnu politickú situáciu, rekonštrukciu vlády, Matovičove faux pas so „žartíkom” počas jeho rozhovoru v relácii Rádia Expres, keď uviedol, že za ruskú vakcínu Sputnik V sľúbil Moskve Zakarpatskú Ukrajinu. Vládu vyzval, aby prestali otravovať ľudí s ich vnútornými vecami. Podľa jeho slov, jediné o čo vláde ide sú len ich zadky!

Kabinet by mal začať reálne makať

 „Ani rekonštrukcia, ani výmena vo vláde nikomu v tejto krajine nepomôže,” skonštatoval Fico na štvrtkovej tlačovej konferencii s tým, že vláda je rozvrátená vzťahovo i osobnostne a sú v nej nevzdelaní ľudia. Odchod ministrov podľa neho nič nezmení na fungovaní vlády. Jediná cesta na riešenie sú podľa neho predčasné voľby, alebo by mal kabinet začať „reálne makať”. V čase pandémie sú ohrozené životy ľudí, preto sa musí podľa Fica koalícia dohodnúť.

Situáciu vo vláde a konanie koalície prirovnal ku kmeňu šimpanzov, ktorý žije v Afrike. „V Afrike žije jeden kmeň šimpanzov. A tie šimpanzy, keď sa stretnú na jednom strome tak zistia, že sa musia pobiť o to ovocie, ktoré na tom strome je. Najprv sa strašne pohádajú a potom celý ten problém vyriešia skupinovým sexom. A na konci sa spolu najedia a odídu,” opísal expremiér vládu zvláštnym spôsobom.

„Ak je pre nás teraz najväčšou výzvou COVID-19, tak by sme očakávali, že na čele štátu bude jednotný tím, ktorý bude bojovať, a to aj s chybami, my by sme tomuto tímu pomáhali,” doplnil šéf Smeru-SD.

Prípad Jankovskej a jej opätovné zadržanie

Neodpustil si ani nevyjadriť sa k horúcej novinke v prípade Moniky Jankovskej a jej opätovného zadržania a psychického zrútenia sa! Tvrdí, že keď včera na sociálnej sieti Igor Matovič upozornil, že sa dnes môžeme tešiť na dve veľké veci, jedna z nich sa určite týkala bývalej štátnej tajomníčky.

Zdroj: Youtube Smer-SD

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport