eReport.sk
Rado Baťo ako hovorca Ivety Radičovej v júli 2010. Foto: tasr

Tvrdý kritik Matoviča Rado Baťo si nedáva servítku pred ústa. V tomto si ďaleko horší ako Fico!

Manžel šéfky Štátneho ústavu na kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzany Baťovej a tvrdý kritik vládnej politiky Igora Matoviča Rado Baťo opäť raz poslal ministrovi financií a predsedovi hnutia OĽANO štipľavý odkaz prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Baťo, ktorý sa v minulosti dostal do ostrého konfliktu s Igorom Matovičom, ho nešetrí ani v poslednom čase. Tentokrát je kameňom úrazu pol miliardy eur, ktoré chce Matovič rozdať ako odmenu za očkovanie seniorom.

Ficove vlaky a obedy „zadarmo“ sú lacnejšie ako Matovičove výmysly

Donedávna člen ministerstva financií Baťo kritizuje svojho Matovičov nápad na rozdávanie 500 eurových poukážok pre dôchodcov, ktorí sa nechajú zaočkovať. Baťo v tom vidí mrhanie prostriedkami štátneho rozpočtu a porovnáva Matovičove opatrenia s tými Ficovými.

Zdroj: fb/radobato

„Ficove „vlaky zadarmo“ stáli štát 13-15 miliónov eur ročne. Ficove „obedy zadarmo“ povedzme 100 miliónov eur ročne. To aby bolo jasné, v akých mierkach tu ZPH Matovič rozhadzuje zo dňa na deň pol miliardy eur na odmeny za očkovanie,“ uvádza na sociálnej sieti Baťo.

Kritika do radov vládnej koalície

Bývalý poradca exprezidenta Kisku Baťo kritizuje politiku vládneho OĽANO a najmä Igora Matoviča už dlhší čas. Naposledy sa na sociálnej sieti Baťo vyjadril aj premiérovi Hegerovi, ktorému odkázal, aby zo svojej funkcie „odpálil.“

Zdroj: fb/radobato

„V tretej vlne sú za tisíce mŕtvych osobne politicky zodpovední premiér Heger a minister zdravotníctva Lengvarský. V istom zmysle je ich zlyhanie horšie, pretože pred treťou vlnou sme už mali k dispozícii vakcíny. Lenže Heger s Lengvarským zlyhali, pretože sa hrabali do funkcií, na ktoré nemajú politické schopnosti, moc a výtlak,“ uviedol Baťo na Facebooku.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico na snímke z videa.
  2. Su-27 Flanker, bomardér, Ukrajina
  3. Mária Kolíková (Za ľudí).
  4. Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD.
  5. Robert Fico v obchode s oblečením.
  6. Plyšový macík v poslaneckej lavici v NR SR.

V inom príspevku bol zas Baťo ešte tvrdší a prirovnal premiéra Hegera k handre. „Vláda na čele s bezcennou handrou Eduardom Hegerom dnes schválila nápad ZPH vyplácať seniorom za očkovanie 500 eur. Toto rozhodnutie je ďalšou ukážkou ako vládna väčšina rezignovala na základné civilizačné nátery a politickú úroveň,“ napísal Baťo.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tvrdý kritik Matoviča Rado Baťo si nedáva servítku pred ústa. V tomto si ďaleko horší ako Fico!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti