eReport.sk
Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD.
Peter Pellegrini (uprostred) počas tlačovky strany Hlas-SD. Zdroj: fb/eReport

VIDEO Hlas sa pustil do Hegera: Je to najslabší premiér v histórii Slovenska!

„Nekompetentný viesť krajinu v ťažkých časoch. Tak znel kritický pohľad v tlačovom stanovisku strany Petra Pellegriniho Hlas-SD na dnešné vystúpenie premiéra Eduarda Hegera (OĽANO) počas, ktorého predstavil len čiastkové ekonomické dáta.

„Strana Hlas-SD je presvedčená, že predseda vlády Eduard Heger dnešným vystúpením, kde prezentoval len čiastkové ekonomické dáta, opäť ukázal nekompetentnosť viesť krajinu v ťažkých a zložitých časoch,” uvádza sa na začiatku stanoviska strany. „Reformy stagnujú, polícia je v chaose a v konflikte a minister financií narába s verejnými zdrojmi, ako so súkromným majetkom. Potvrdil, že Igor Matovič ho obišiel a nebol informovaný o jeho iniciatíve vyčleniť ďalších sto miliónov eur zo štátneho rozpočtu na očkovaciu motiváciu seniorov.”

Dobré správy nesmú zanikať?

Premiér dnes počas tlačovej konferencii predstavil niekoľko ekonomických dát, ktoré poukazovali na vývoj ekonomiky počas rokov 2020. Podľa opozičnej strany však neboli kompletné. Počas stretnutia s novinármi sám Heger potvrdil, že ho jeho stranícky šéf obišiel a, že nebol na schôdzke s vedením hnutia Sme rodina, kde bol návrh o 100 eurách dopredu prezentovaný predsedovi Národnej rady (NR) SR Borisovi Kollárovi.

Najslabší premiér v histórii

Podľa mimoparlamentného Hlasu je Eduard Heger najslabším premiérom v histórii Slovenska, ktorý má veľmi malú podporu verejnosti. „Jeho rezignácia by pomohla vyriešiť krízovú situáciu v krajine,” cituje stanovisko strany ich hovorkyňa Patrícia Medveď Macíková.

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Fico na snímke z videa.
  2. Matúš Šutaj Eštok zo strany Hlas-SD

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Hlas sa pustil do Hegera: Je to najslabší premiér v histórii Slovenska!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti