eReport.sk
Plyšový macík v poslaneckej lavici v NR SR.
Plyšový macík v rokovacej sále NR SR. Foto: fb/richardtakac2018

VIDEO Matoviča v pléne sledoval aj plyšový macík. Podľa smerákov išlo o terapeutickú pomôcku!

Pamätáte si tlačovú konferenciu ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) k daňovo-odvodovej reforme? Sledoval ju aj plyšový macík sediaci v hojdacom kresle, čo zaujalo verejnosť a časť z nej si dokonca myslí, že tento macík bol prítomný z terapeutických dôvodov.

Opozícia už dlhodobo nazýva Matoviča bláznom a v piatok preto poslanci Smeru-SD posadili plyšového macíka aj do pléna parlamentu počas rozpravy k štátnemu rozpočtu.

„Tak sme mu jeho terapeutickú pomôcku posadili aj do poslaneckých lavíc. Snáď sme ministrovi Igorovi troška pomohli,“ napísal na sociálnej sieti podpredseda Smeru Richad Takáč, ktorý zverejnil „macíkovské“ video z pléna.

Kamera zachytila aj ministra financií, ktorý práve rečnil pred pomerne riedko zaplnenou rokovacou sálou o tzv. zákone roka z dielne svojho rezortu.

VIDEO Plyšový macík v rokovacej sále NR SR, zabezpečili ho pre Matoviča poslanci Smeru

Zdroj: fb/richardtakac2018

K prítomnosti „plyšáka“ na novembrovej tlačovej konferencii šéfa OĽANO, rovnako ako ani k opakovaným vyhláseniam opozície spochybňujúcim Matovičov zdravotný stav, sa pracovné a súkromné okolie ministra financií dlhodobo nijako nevyjadruje.

Tentoraz však reakcia prišla. Koaličná poslankyňa Jana Žitňaská si medevedíka z plyšu v pléne dokonca odfotografovala a zavesila na sieť s nasledujúcim komentárom: „Na popoludňajšie rokovanie parlamentu poslala opozícia za seba plnohodnotnú náhradu.“

Zdroj: fb/zitnanskajanka

VIDEO Z tlačovky Igora Matoviča s medvedíkom, ktorá sa uskutočnila 22. novembra

Zdroj: fb/zomriofficial

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Robert Fico na snímke z videa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Matoviča v pléne sledoval aj plyšový macík. Podľa smerákov išlo o terapeutickú pomôcku!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti