eReport.sk
Bývalý novinár Radoslav Baťo si opäť kopol do Igora Matoviča. Tentokrát ho nazval „iba“ psychopatom. Zdroj: fb / Radoslav Baťo

Baťo poúča Matoviča a upozorňuje: Ide, „kristovanoho“, o miliardu eur! Sme v psychopatovej pasci

Už sú v sebe zase! Rado Baťo sa opäť pustil do šéfa OĽaNO Igora Matoviča. A veruže ani tentokrát na ňom nenechal suchú nitku a ani o vulgarizmy nebola núdza. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

Radoslav Baťo si prvýkrát skočil s Igorom Matovičom do vlasov vlani v apríli, teda v čase keď jeho manželka šéfovala Štátnemu ústavu na kontrolu liečiv a vtedajší expremiér priviezol z Ruska na Slovensko očkovaciu látku Sputnik V. Baťo vtedy bránil svoju šéfom OĽaNO osočovanú manželku, sťa by lev. No a teraz sa pustil do Matoviča opäť. Tentokrát ho v statuse dokonca nazval psychopatom.

Účet za jeho vyčíňanie vraj nerušene rastie už tretí rok

„Slovensko je opäť v psychopatovej pasci,“ napísal Baťo smerom k Matovičovi. Podľa bývalého podriadeného ministra financií by sa o použití jednej miliardy eur malo rozhodovať nasledovne. „Minister predloží návrh podporený 500-stranovými analýzami vplyvov a prepočtov a odhadov a alternatív a makroscenárov a mikroscenárov z dielne IFP, UHP aj ROH. Potom sa mesiace diskutuje o drobnostiach a odhaľujú sa nedostatky a robia sa politické kompromisy. A potom, keď nápad prežije, sa môže prijať v parlamente. Lebo ide, kristovanoho, o MILIARDU EUR,“ píše ďalej Baťo a dodáva, že „o použití jednej miliardy sa nemá rozhodovať tak, že psychopat dostane záchvat, trepe dve na tri o protiinflačných opatreniach, mení podstatné parametre potajomky cez víkend a prehadzuje stovky miliónov eur hore dole, ako keby to boli Pavlínkyne úspory v Arca Capital.“

Takto to dopadne, keď sa Matovičovi ľudia boja vzoprieť. Takto to dopadne, keď ho spolustraníci a koaliční partneri nechajú pri moci.

Radoslav Baťo, bývalý slovenský novinár

„Takto to dopadne, keď sa Matovičovi ľudia boja vzoprieť. Takto to dopadne, keď ho spolustraníci a koaliční partneri nechajú pri moci. Takto to dopadne, keď k nemu naivní novinári pristupujú, ako keby nebol preukázateľný magor,“ myslí si Baťo. „Plošné testovanie, lotéria, bonus pre seniorov, daňová reforma v podobe desiatich obrázkov v prezentácii… S Matovičom sa nikomu nikdy nechcelo naťahovať, a tak účet za jeho vyčíňanie nerušene rastie už tretí rok,“ konštatuje na margo ministra financií.

Related Posts

Matovičovi podľa Baťa Slovensko údajne dovolilo zničiť politiku, zdeformovať ju na svoj narušený obraz do takej miery, že nie je schopné viesť dospelú diskusiu už ani o miliarde eur. „A to je predsa len kus drahé výpalné, aby bol od psychopata zasa chvíľu pokoj,“ zaklincoval to na samý záver svojho statusu Radoslav Baťo.

Zdroj: fb / Rado Baťo


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Baťo poúča Matoviča a upozorňuje: Ide, „kristovanoho“, o miliardu eur! Sme v psychopatovej pasci

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti