eReport.sk
Veronika Remišová
Bývalá ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí) je v laufe. Tentokrát si jej útočné chúťky odniesli koaliční politici s priezviskom Kaliňák Foto: tasr

Remišová vyzýva, aby sa ľud nesťahoval za hranice: Bojujme, aj keď nás čaká vláda úpadku!


Slnko čoskoro zhasne. Zlé jazyky, napríklad OZ Štefana Hríba, kde v Rade dôvery sedí aj pani prezidentka, tvrdili, že v prípade výhry opozície, v deň volieb, slnko zhasne. Zatiaľ svieti, ale je to možno len preto, že sa tento termín všetkým našim „demokratom,“ ktorí si ctia Ústavu, zákony a najmä pluralitu názorov a slobodu slova, trochu posunul. Vyštudovaná bábkoherečka, vďaka ktorej na Slovensku vzniklo ďalšie ministerstvo, ktorá má za sebou neskutočne úspešné projekty, Veronika Remišová, sa so svojimi obavami a pocitmi zverila na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Šimko šokuje
  2. Platí zákon pre všetkých?
  3. Roky sme to tu budovali

Slnko čoskoro zhasne

Je veľmi pravdepodobné, že vznikne najhoršia možná vláda. Hlas, tak ako som hovorila celé 3 roky, sa najlepšie cíti v otcovskej náruči Smeru. KDH by s Hlasom aj išlo. No nechce ísť s Progresívnym Slovenskom. Krok po kroku sme bližšie ku vládnej koalícii, ktorá bude zložená z historicky najvyššieho počtu trestne stíhaných politikov.

Smerujeme k úpadku a priemernosti. No o to viac naša vlasť potrebuje každého šikovného a čestného človeka,“ objasnila ex digitálna líderka.

Nevzdávajme to!

Hovorí tiež pani Remišová. Aj ona má doma kufor, ktorý by si mohla pobaliť. A ako vieme, má aj kam ísť.. No odísť nemôže. Musí zachrániť Slovensko! (pred Slovákmi..) Okrem toho v relácii TV JOJ Na Hrane, uviedla na pravú mieru slová o tom, že Slovensku bude čoskoro treba nové referendum.

Pani Remišová ho aj s ostatnými slušnými a demokratickými politikmi zorganizuje, ak bude cítiť, že to je to, čo ľud pri vláde Smeru chce. Lebo pre vôľu ľudu všetko! Nuž, zaujímavé je, že sedela vo vláde, ktorú odvolal parlament. Slováci masovo volali po okamžitých predčasných voľbách.

Viac ako milión a pol sa ich zúčastnilo referenda, v ktorom pretavili svoje želanie, aby odvolaná a odídená vláda konečne skončila.

Ono to asi je tak, že nie je demokracia ako demokracia a vôľa ako vôľa. A tak, kým slnko „pomaly zhasína,“ napriek výsledku volieb „demokratickí politici“ a iné bábkoherečky, stále túžia potom, aby vás presvedčili. Že neviete, čo chcete, že ste „dezoláti,“ či „zmätené obete,“ a oni chcú len vaše dobro. Nedajte si ho vziať.

A raz možno budeme žiť v krajine, kde demokracii nebudú najviac ohrozovať práve tí, čo o nej neustále hovoria..

Zdroj: FB V. Remišová, TV JOJ Na Hrane

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová vyzýva, aby sa ľud nesťahoval za hranice: Bojujme, aj keď nás čaká vláda úpadku!

Odoberať
Upozorniť na
30 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne