eReport.sk
Nvotová sa nevzdáva
"Demokratka" Dorota Nvotová. Zdroj: reprofoto rtvs

Nvotovej plač zo zahraničia: Slovensko prehralo, no som odhodlaná bojovať proti Ficovi!


Nvotová sa nevzdáva. Tak, ako všetci naši ostatní „demokrati.“ Ktorí sú viac či menej vraj odhodlaní bojovať za demokraciu. V praxi to však vyzerá tak, že bojujú proti vôli ľudu. Ktorí chcú zachrániť. A tak sa možno dočkáme i toho, že naša hlavná „strážkyňa demokracie,“ z prezidentského hradu, vyvesí v deň začiatku vlády Fica (samozrejme, ak k tomu dôjde) čiernu zástavu. Lebo to je také demokratické. Ale späť k Nvotovej. Táto umelkyňa sa pár mesiacov pred voľbami pridala k Demokratom Eduarda Hegera. V politike chce zostať i napriek tomu, že Slováci dali bývalému premiérovi i jej jasne najavo, že stačilo. A chcú niečo iné.

Plač a bezmocnosť

„Trojdňová politička,“ predtým aktivistka v rôznych neziskovkách, Dorota Nvotová, sa o svoje pocity z výsledku volieb podelila na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Nvotová sa nevzdáva
  2. Detičky prominentov sa chcú hrať na politikov.
  3. Novodobý Mesiáš
  4. Roky sme to tu budovali

„Zobudila som sa do rána, v ktorom som chvíľu nevedela, kto som. Vedela som len, že sa naplnila moja predtucha z čias keď som napísala pieseň Requiem za krajinu. A to bolo jediné, čo som Vám dokázala k tomu pocitu povedať. Celá uplakaná, vystrašená a zlomená som sadla do auta, zapriahla karavan a odišla na 3 dni za hranice. Niekam poblíž, kde budem sama, bez ľudí, bez Slovákov, bez výčitiek, posmeškov, pľuvancov a vyhrážok,“ vyznala sa.

A dodala, že jej psychický stav sa ešte zhoršil, „keď naša pani prezidentka dala Ficovi poverenie.“ V tej chvíli podľa nej „neprehrala ona, ani Demokrati, ale Slovensko.“

Nvotová sa nevzdáva

Kto by čakal, že Nvotová zostane po volebnom fiasku mimo svet politiky, ten by sa mýlil. Demokrati podľa nej nevyhrali aj preto, lebo sú „mladá strana, ktorá si netsihla vybudovať potrebné povedomie.“

Nuž, čo pani Nvotová prehliadla, je fakt, že šéf tejto strany sa do povedomia Slovákov zapísal. A to poriadne.

Keď tu bol premiérom, nik mu nepovedal inak, ako „hovorca Igora Matoviča.“ Aj jeho vláda, resp. jej neschopnosť, prispela k tomu, že si Slovensko stále drží takmer najvyššiu infláciu v eurozóne. A, že v tom Rakúsku, z ktorého Nvotová plače, si Slovák nakúpi lacnejšie. O stave zdravotníctva, školstva a astronomického dlhu v rozpočte, nehovoriac.

„Budem hrať koncerty, sprevádzať ľudí po svete, pomáhať sirotám v Nepále, písať knihy, texty, fejtóny, články a statusy, a naďalej budem v Demokratoch,“ uzavrela svoje vyjadrenie s tým, že vie, že Slovensko ju a jej stranu potrebuje.

Možno by bolo najlepšie v ďalšej vláde plnej odborníkov a demokratov, dať do Ústavy SR, nemožnosť voľby. Lebo naši demokratickí politici vedia lepšie. Čo Slovensko a Slováci potrebujú. Veď, ako už vieme, voliči Smeru, Hlasu, SNS etc, sú „len svine, hoaxeri, dezoláti, či zmätené obete, ktoré nevedia samostatne myslieť..“

Zdroj: Fb D. Nvotová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nvotovej plač zo zahraničia: Slovensko prehralo, no som odhodlaná bojovať proti Ficovi!

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne