eReport.sk
Vojnový biznis
Prezident USA Joe Biden a slovenská hlava štátu Zuzana Čaputová vo Washingtone. Zdroj: tasr

VIDEO Chmelár naložil Čaputovej: Každý, kto s vami nesúhlasí, je buď nezrelý, alebo zmätený! Čo si to dovoľujete?


Zmätení a nezrelí. Kým prvé označenie používa hlava štátu Zuzana Čaputová na vlastných občanov, ktorí majú iný, ako jej názor, druhým prívlastkom počastovala poslancov parlamentu. Lebo len 34 „statočných“ sa v ňom našlo. Aby zvolilo jej úradnícku vládu. Možno by tomu bolo inak, ak by táto vláda plná „odborníkov,“ napojených politicky najmä na bývalú Dzurindovu SDKÚ, nevznikla v tajnosti. Napriek tradícii, ktorá má byť v parlamentnej demokracii aj hodnotou, prezidentka parlamentné strany pri jej zostavovaní, obišla. O tom, ale aj o inom sa vo videu rozhovoril a na sociálnej sieti rozpísal publicista, historik a politický komentátor Eduard Chmelár.

Drzosť nad drzosť

„Zuzana Čaputová dnes označila hlasovanie poslancov, ktorí nevyslovili dôveru jej vláde, za „veľmi nezrelý postoj.“

Ja zasa považujem jej nevhodné poznámky za drzosť, ktorá nepozná hraníc. Namiesto toho, aby preukázala aspoň štipku sebareflexie. A priznala, že to celé pokašľala a so svojím pokusom o úradnícku vládu utrpela historické fiasko,“ začal Chmelár.

V Národnej rade SR sedí celkom určite až príliš veľa nezrelých poslancov. Ale to, čo sedí v Prezidentskom paláci, je nielen nezrelé, ale aj na hanbu sveta amatérske.

Protiváha nenávisti- naozaj?

Viac k téme jej vlády, si môžete pozrieť vo videu vyššie. Na sociálnej sieti sa publicista vyjadril k ďalším „lapsusom hradnej panej.“

„Zuzana Čaputová dnes vo videu zverejnila záber, na ktorom je s režisérom Nikitom Slovákom a hercom Marošom Kramárom a okomentovala ho: „Spoločne tvoríme protiváhu politike nenávisti.“

Pripomínam, že Nikita Slovák je režisér, ktorý nie je známy svojimi dielami, ale svojimi vulgárnymi útokmi na oponentov (dokonca aj na tých, ktorí mu v ničom neoponujú), ako bývalý psychiatrický pacient, ktorý nevie napísať ani jeden status bez urážky, ako jeden z najväčších hulvátov v showbiznise, ktorého si magisterka Čaputová už minulý rok vybrala ako jedného z maskotov svojej pokryteckej kampane za slušnosť. To má byť protiváha politike nenávisti? V kilogramoch možno,“ skonštatoval historik.

Zmätení a nezrelí

„Pani magisterke“ pripomenul i jej rozhovor pre Politico, v ktorom namiesto toho, aby sa sa postavila za Slovákov, nazvala ich „zmätenými.“ Teda tých, ktorí veria „dezinformáciám o covide, vakcínach a vojne na Ukrajine.“

Navyše, práve počas pandémie sa vyjadrila, „že tomuto národu nerozumie.“ Ako je vidieť, odvtedy sa v jej vnímaní sveta a Slovenska, nič zásadné nezmenilo..

„Čím ďalej, tým viac sa ukazuje, že Zuzana Čaputová sa už ani nepokúša pretvarovať, že je prezidentkou všetkých občanov. A že rezignovala na úlohu spájať a že dokonca svoju funkciu vidí ako protiváhu (sic!) jednej časti politického spektra, čo je v rozpore s ústavne zadefinovanou úlohou hlavy štátu.

Zdieľajte tento status a vyzvite aj vy Zuzanu Čaputovú, aby sa pri štvrtom výročí svojho nástupu do funkcie namiesto demagogického chvastania sa banalitami a urážok opozície ospravedlnila národu za nezvládnutú funkciu,“ uzavrel Chmelár.

Zdroj: FB E.CH. , Drobnohľad E. Chmelára

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Chmelár naložil Čaputovej: Každý, kto s vami nesúhlasí, je buď nezrelý, alebo zmätený! Čo si to dovoľujete?

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: