eReport.sk
Roky sme to tu budovali
Bývalá digitálna líderka SR Veronika Remišová. Foto: tasr

VIDEO To myslí vážne? Remišovej by zrazu referendum o predčasných voľbách nevadilo!


Zaplatí ho zo svojho? Keďže pred tým posledným, okrem iného, poslankyňa Remišová vyhlasovala, že je to vrcholne nezodpovedné míňanie peňazí všetkých občanov Slovenska. Aj na to môžeme spolu hľadať odpoveď v tomto komentári. Resp. odpoveď je jasná. A tak sa môžeme aspoň zaspomínať na výroky vyštudovanej bábkoherečky o tom poslednom. A zamyslieť sa aj nad tým, ako veľmi demokratické je, aby nejaká poslankyňa NR SR toto vyhlásila ešte pred tým, ako víťaz predčasných parlamentných volieb, zloží (alebo nezloží) vládu. Ale tak, ako je vôľa Slovákov pre našich „demokratov“ ničím, i demokracia samotná..

Žiadosti pani Veroniky

„Budeme upozorňovať na kauzy, budeme tieto kauzy otvárať a budeme veriť, že ľudia sa už nikdy nedajú oklamať,“ vyhlásila poslankyňa. A ex ministerka „protikorupčnej vlády,“ ktorej posledný klinec do rakvy zabila, čuduj sa svete, obrovská korupčná kauza.

Apropó, keďže zo svojej strany Za ľudí, dokázala spraviť „stranu bez ľudí,“ v politike zostala len vďaka tomu, že ju dal na kandidátku „náš najväčší bojovník proti korupcii,“ Igor Matovič.

Problémom, keďže sme na Slovensku, len nepatrným, je, že volebné miestnosti ešte ani nestihli vychladnúť a NAKA začala preverovať hojnú voličskú podporu Igora a spol. v osadách. O tom, aký podvod sú „Igorove fiatky,“ som písala tu.

Zmena pohľadu

„Ďalšou možnosťou je aj referendum o predčasných voľbách,“ dodala vyštudovaná bábkoherečka. Na čo vedľa nej stojaci Matovič, ktorý nám počas svojej „amatervlády“ predviedol „iné psie kusy,“ požiadal prítomných novinárov, aby to radšej vystrihli. A keď už teda to povie Igor, je ton už čo povedať.

A teraz, malé historické okienko. Dňa 4. 11. 2022 napr. portál Aktuality citoval Remišovej vyjadrenie:

“ Referendum o možnosti skrátiť volebné obdobie je súčasťou štvavej kampane šéfa opozičného Smeru-SD Roberta Fica. Vyhadzovať milióny eur na zbytočné referendum v čase najťažšej krízy, ktorá Slovensko postihla, pokladám za egoistické chrapúnstvo. Odkedy je Robert Fico v opozícii, nevie robiť nič iné, len vedie štvavú kampaň.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Richard Sulík.
  2. Predvolebná diskusia
  3. WHO je čisté zlo!
  4. Kto nás bude v NR SR reprezentovať?

Nuž, pani Remišová, prosím pekne, akoby ste teda nazvali to, že vy hovoríte o referende o predčasných voľbách ešte pred zostavením novej vlády? Nemali by ste náhodou ako veľká demokratka rešpektovať výsledky volieb? Vôľu Slovákov?

Alebo aj nie..

Mimochodom, to referendum sa konalo v januári tohto roku, je síce október, ale žiadny ekonomický zázrak sa zatiaľ nestal. Igor totiž prehajdákal z „prázdnej špajze“ všetko, čo sa dalo, Edo s Ľudovítom „to už ako tak doklepli.“ Vlády, v ktorých ste sedela pani Remišová, nespravili pre bežných Slovákov nič. Teda, prepáčte, vás sa to netýka.

Potom, ako sa minuli milióny na to, aby ste sa mali čoho stať ministerkou, ste s veľkým úspechom zdigitalizovala záložne i seniorov..

Zdroj: video- Okresná org. Smer-Pezinok, Aktuality

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO To myslí vážne? Remišovej by zrazu referendum o predčasných voľbách nevadilo!

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: