eReport.sk
Ľuboš Blaha, podpredseda Národnej rady SR a podpredseda strany Smer-SSD. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

Blaha si poriadne kopol do Soltésza, Stankeho aj Ukrajiny. Jeho slová síce pobavia, niekoho však možno aj…


Politika vie narobiť poriadne turbulencie. Svoje by o tom vedela rozprávať aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá sa spolu s dočasným premiérom jej úradníckej vlády Ľudovítom Ódorom rozhodla, že zastaví dodávky zbraní na Ukrajinu. Prirodzene, tým rozdráždila „hada bosou nohou“, pretože ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, zvyknutý na masívne vojenské a finančné dodávky, voči tomu okamžite zaujal útočné stanovisko.

Ruskou agentkou je aj Čaputová?

Je doslova nepredstaviteľné, aby sa predstaviteľ štátu, ktorému sme už pomohli viac, ako sme mohli, vyjadroval takýmto spôsobom o Slovensku. Tajomník ukrajinskej bezpečnostnej rady Oleksij Danilov totiž v reakcii na zastavenie dodávok zbraní povedal, že na Slovensku majú silný vplyv ruskí agenti. Prirodzene, toto sa znepáčilo aj podpredsedovi Smeru-SSD Ľubošovi Blahovi, ktorý to v statuse na sociálnej sieti Telegram svojsky a pikantne okomentoval, že na Slovensku sa to “hemží ruskými agentmi“. Zuzana Čaputová pritom zastavila dodávku zbraní na Ukrajinu s odôvodnením, že jej vláda na rozhodnutie dodávať ďalšie zbrane na Ukrajinu už nemá žiadne právo.

Ukrajina nepriamo obvinila Čaputovú z toho, že je pod vplyvom ruských agentov. Alebo je sama ruská agentka.

Ľuboš Blaha, podpredseda Smeru-SSD

„Vtipné na tom je, že z Ukrajiny okamžite prišla reakcia, že na Slovensku majú strašný vplyv ruskí agenti. Z toho logicky vyplýva, že Ukrajina nepriamo obvinila Čaputovú z toho, že je pod vplyvom ruských agentov. Alebo je sama ruská agentka. A my blázni sme si až doteraz mysleli, že je americká agentka. A ona je pritom ruská… Nuž, vitajte v klube, Zuzana Stepanovna, ponúkneme vodečku?“ sarkasticky komentuje Blaha celú situáciu. Blaha však neobišiel ani ďalšiu „zaujímavú“ správu, že Arpád Soltész, ktorý kedysi Slovákom nadával do „čvargy“, a najnovšie Slovákom vynadal, že sme „choroba“, opustil znechutene Slovensko.

Putinových agentov nájdete všade

Áno, Soltész je odporný rasista, ktorý nenávidí občanov Slovenska – ale dobrou správou je, že takýto truľo aj tak nemôže Slovákov uraziť. A výbornou správou je to, že si chaloš zbalil kufre a konečne vypadol z krajiny. Ja len, že čo si tu teraz bez Arpáda počneme… Bye-bye, darling, len o jedno Ťa prosíme – už sa nikdy nevracaj,“ pokračuje vo svojom typickom humore Ľuboš Blaha, ktorý má odkaz aj pre ďalšiu „zaujímavú“ personu, herca Richarda Stankeho: „A poprosíme Stankeho a ďalších pavianov, ktorí nám pred voľbami sľúbili, že odídu zo Slovenska, ak vyhrá Smer, že by láskavo splnili svoj sľub. Buď ako Arpi a odíď.“

Related Posts

  1. Existujú aj slobodné médiá
  2. Hovorili spolu aj o Ukrajine

Bývalý predseda Európskej komisie Juncker označil Ukrajinu za totálne skorumpovanú krajinu. No chápete – ďalší Putinov agent. Sú všade. Skontrolujte si radšej chladničku, či tam nejakého nemáte. My všetci predsa vieme, že na svete niet voňavejšej demokracie ako je Ukrajina. Zasľúbená zem bez oligarchov a zlodejov. Modro-žltý raj. A tí ruskí agenti ako Juncker takto hnusne ohovárajú nášho milovaného Volodymyra. No fuj. Že sa nehanbia,“ skonštatoval na záver „humorista“ Ľuboš Blaha, ktorý ešte dodal: „Ruku na srdce. Nejako sa to tým slniečkarom rúca. Výborne sa zabávame.“

Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha si poriadne kopol do Soltésza, Stankeho aj Ukrajiny. Jeho slová síce pobavia, niekoho však možno aj…

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne