eReport.sk
Jozef Pročko (OĽaNO). Foto: tasr

Pročko o uniknutých nahrávkach zložil báseň. Na poľovníckej chate, kuli sa kšefty o zlate!


Po včerajšom zverejnení uniknutých nahrávok zo živého spisu Očistec, na ktorých sú zachytené stretnutia na chate v Radošine medzi Robertom Ficom, Robertom Kaliňákom, advokátom Marekom Parom, podnikateľom Miroslavom Bödörom a synom Tibora Gašpara, sa aktivizovali viacerí politici.

Medzi tými, ktorí sa rozhodli materiál okomentovať, bol aj bývalý zabávač a súčasný poslanec za OĽANO Jozef Pročko. „Tu ma zaujímajú vaše názory, poprosím aj voličov Roberta Fica, aby prispeli,“ vyzval Pročko na sociálnej sieti a zdieľal videá, ktoré zverejnil portál aktuality.sk. A veru že sa takí prihlásili. „Myslím si, že pán Fico je politik na úrovni. On svoju prácu ovláda, vie politiku robiť,“ chválila fanúšička. „Ďakujem veľmi pekne za názor. Aj z videa vraj veľmi pekne vyznieva ako Fico vie robiť politiku,“ odpovedal Pročko. „Aj Sulík sa stretával s Kočnerom. Takže zlodej kričí chyť zlodeja,“ napomenul bývalého zabávača diskutujúci.

Čítajte viac:

  1. Robert Fico na snímke z videa.
  2. Poslanec Národnej rady SR Robert Fico (SMER-SD).
  3. Sprava dočasne poverený prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran a minister vnútra SR Roman Mikulec
  4. Marek Para, obhajca bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara.
  5. Peter Pčolinský (Sme rodina)

Pročko si dokonca pri príležitosti videa zmenil aj foto na profile. „Jeseň bude v znamení sledovanosti. Vraj si dáme horúci čaj, zakúrime v piecke a pustíme si zaujímavé video,“ upozorňuje poslanec za OĽANO, ktorý dokonca zložil na počesť uniknutých nahrávok aj báseň: „Na poľovníckej chate, kuli sa kšefty o zlate! Ako ovplyvniť presne, stíhanie trestné!“ Bývalý zabávač tak zrejme naráža na fakt, že odpočúvanie na chate v Radošine schválil policajtom okresný súd v Nitre. Dôvodom malo byť vyšetrovanie pytliactva.

Na chate sa vraj malo narábať s nelegálne zabitou zverou. Namiesto toho však kamery zachytili stretávanie podnikateľa Miroslava Bödöra, advokáta Marka Paru, syna Tibora Gašpara, exministra Roberta Kaliňáka a bývalého premiéra Roberta Fica.

Podľa uniknutých nahrávok sa mali napríklad baviť o nominácii Ľudovíta Makóa či aktuálnych kauzách. Videá sú súčasťou živého spisu ku kauze Očistec. Kaliňák si stojí za svojou výpoveďou na polícii, rozrušený z nahrávok zrejme zatiaľ nie je ani expremiér Fico. „Z tohto absurdného odpočúvania sa nikto nedozvie nič viac, ako počuje odo mňa na tlačových konferenciách,“ vyhlásil šéf Smeru.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko o uniknutých nahrávkach zložil báseň. Na poľovníckej chate, kuli sa kšefty o zlate!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: