eReport.sk
Jozef Pročko (OĽaNO). Foto: tasr

Pročko to už nevydržal: Nielen Taraba je zbabelec, v strane majú viac duševných mrzákov!

Fotografia mladej dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej vyvolala v ostatných dňoch poriadnu búrku na sociálnych sieťach. Dôvodom je príspevok poslanca Tomáša Tarabu, ktorý okomentoval jej vzhľad.

„Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ napísal na svojej sociálnej sieti Taraba a spustila sa mela. Ľudia nevyberaným spôsobom komentovali vzhľad Čaputovej dcéry, ale tiež vyčítali poslancovi, že sa do nej naváža. „Ja som nenapísal nič iné ako túto jednu vetu,“ bránil sa neskôr poslanec s tým, že odmieta akékoľvek ďalšie naratívy. Na Tarabov status promptne reagovala polícia. „Osoba, ktorá by mala byť vysokou autoritou, sa rozhodla podhodiť na verejný lynč mladistvé dievča, ktoré nemá ani 18 rokov. Je úplne jedno, o koho dcéru ide. Je to bezbrehý útok na dieťa len kvôli jeho vzhľadu. Je to exemplárny prípad šikanovania cez internet. Je to stredovek,“ uviedli policajti.

– Foto: fb/tomastaraba.sk

Neskôr reagovala aj Čaputová. „Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou,“ uviedla hlava štátu.

Časť poslancov v parlamente dokonca chcela, aby sa Taraba Čaputovej ospravedlnil. „Ja sa nikomu za nič neospravedlňujem, lebo som nič nespravil,“ trvá na svojom politik, ktorého do parlamentu vyniesla ĽSNS-Kotlebovci. Od nich však odišiel a založil stranu Život. V nej pôsobí aj krajský predseda Tomáš Janco, ktorého status na margo Čaputovej dcéry už koluje internetom. Janco v ňom ospravedlňuje Tarabu naozaj originálne a na rozdiel od predsedu sa ani nesnaží o korektnosť.

– Foto: fb/jozoprockostranka

On len zverejnil fotku a označil ju za top modelku. Nepoznamenal, že ju prezidentka podľa fotky musela mať s Fantozzim,“ vysmieval sa. Po asi hodine však príspevok zmazal. Jedným z dôvodov malo byť, že „evidentne ľudia ani neporozumeli, čo som chcel príspevkom povedať“.

Do celého sporu sa rozhodol vložiť aj poslanec za OĽANO Jozef Pročko, ktorého vzťahy s Tarabom sa dajú opísať ako napäté. Ale v minulosti tiež kritizoval aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. V tomto spore však ukázal, na koho strane stojí. „Nielen Taraba z novej fašisticko-kresťanskej strany Život je zbabelec, ktorý si kopne do 17-ročnej dcéry a potom sa vyhovára ako to „MYSLEL DOBRE“. V tej ich strane, kde by sa mali riadiť božími príkazmi je duševných mrzákov oveľa viac,“ okomentoval bývalý zabávač.

Čítajte viac:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová
  2. Roman Mikulec (OĽaNO)


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Pročko to už nevydržal: Nielen Taraba je zbabelec, v strane majú viac duševných mrzákov!

7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti