eReport.sk
Richard Sulík Foto: tasr

Vládni poslanci Sulíka zjavne podržia aj napriek témam, ktoré otvorila opozícia

Ani zlý vývoj cien energií, potravín, nestabilná hospodárska situácia, zákazka Slovenskej pošty pre firmu LAMA, zámer zrušiť úrady práce, alebo čiastočné nezvládnutie výstavy EXPO nepresvedčilo poslancov OĽANO, Sme rodina, SaS a Za ľudí, aby s opozíciou zahlasovali za odvolanie ministra hospodárstva.

R. Sulík neočakáva odvolanie. Niektorí koaliční poslanci sa však možno podľa ministra hospodárstva Richarda Sulíka (SaS) počas hlasovania pri jeho odvolávaní zdržia. Sulík pokračoval, že neočakáva, že bude odvolaný.

Prosil OĽANO o podporu

„Poprosil som šéfa poslaneckého klubu OĽANO Michala Šipoša, aby som mohol prísť na klub. Tam som strávil vyše dvoch hodín, odpovedal som im na všetky otázky, ktoré mali. Mnohé veci sme si vydiskutovali. Možno sa väčšina poslancov OĽANO zdrží, s tým budem musieť žiť,” povedal Sulík. Taktiež bol v klube Sme rodina. “Uvidím, ako budú hlasovať,” dodal.

Viac z domácej politiky:

  1. Minister hospodárstva SR a prvý podpredseda vlády pre ekonomiku SR Richard Sulík (SaS)

Za Sulíkom stojí i Kollár

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) sa minulý týždeň vyjadril, že Sulík má podporu hnutia. “Minister hospodárstva má našu 100-percentnú podporu a určite ho podporíme,” konštatoval Kollár. Aj koaličná strana Za ľudí už avizovala, že odvolanie Sulíka nepodporí.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vládni poslanci Sulíka zjavne podržia aj napriek témam, ktoré otvorila opozícia

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport