eReport.sk
Sima Martausová, foto: profimedia

Po Čaputovej útok aj na Martausovú: Známe tváre sa jej zastali!

Potom ako poslanec Taraba zaútočil na mladú dcéru prezidnetky Emmu Čaputovú (17), nepríjemnému útoku mužov čelí aj speváčka Sima Magušinová (33). Známe tváre sa jej zastali!

Simona Magušinová, rodená Martausová, patrí k našim obľúbeným a k mimoriadne éterickým speváčkam. Jej piesne sú plné nehy, no okrem toho priznáva, že piesne skladá aj pre Boha. A práve na jej silnej viere sa verejne zabávali dvaja novinári.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Sima Magušinová sa pri skladaní svojich piesní inšpiruje svojim presvedčením a ako sama priznala aj vzťahom k Bohu. A práve to sa teraz stalo terčom posmechu na sociálnej sieti. Na mušku si ju zobrali dvaja novinári zo seriózneho slovenského spravodajstva Peter Tkačenko a Rado Ondřejíček, ktorí by mali ísť príkladom.

Viac sa dozviete:

  1. Na kombosnímke Sima Magušinová, rodená Martausová a Jozef Haľko.
  2. Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic
  3. Prezidentka Zuzana Čaputová

„Taká vec. Už niekto napísal hanopis na Simu Martausovú alebo to zas budem musieť urobiť ja?“ opýtal sa prostredníctvom Twitteru Tkačenko a aby toho nebolo málo, napísal aj to, že speváčka je podľa neho infantilná hrôza. K nemu sa pripojil kolega Rado Ondřejíček. „Ona je kresťanka. Nemal by si sa vysmievať postihnutým,“ napísal na adresu speváčky a dodal, že jej tvorba je nekreatívna, uslintaná, gýčová sr*čka.

Nedávno čelila podobne neprimeranému verbálnemu útoku muža aj dcéra slovenskej prezidentky Emma Čaputová. Na pranier si ju vzal dospelý poslanec Taraba a hanobil jej vzhľad a výzor, hoci ešte nie je plnoletá! Takéto útoky na ženy odsúdili viaceré známe tváre.

Magušinovej sa zastali!

Nenávistné prejavy voči ženám nie sú pochuti viacerí. Simy Maušinovej sa zastali aj viaceré známe tváre. „Mám veľmi rád Simine piesenky……sám si ich často púšťam. Je v nich ľahkosť. Nevadí mi dokonca ani jej viera. Je to každého vec…..Nevadí mi viera v Boha….sám v niečo verím, len to neviem definovať. Určite to ale nie je to čo hlásajú fanatickí kresťania. Určite to nie je netolerancia k orientácii ani k liberálnejším myšlienkam. Ak niekto svojou vierou neobmedzuje ľudí a ich práva nie je na mieste aby sme ho označovali za postihnutého“ napísal na sociálnu sieť spevák Jakub Petránik.

Mladý spevák sa kolegyne z brandže pekne zastal a je vidieť, že neschvaľuje nenávistné komentáre dvoch novinárov, ktorí by mali vedieť, že takéto komentáre sú absolútne nemiestne. „Budem rád ak niekedy cirkev podporí ľudí, ako som ja. Vtedy ja rád podporím ľudí, ako sú oni. Teraz podporujem len Simu a jej pesničky. A podporil by som ju aj keby bola moslimka, alebo lesba,“ napísal Petraník, ktorý svoju sexuálnu orientáciu netají.

Na stranu známej speváčky sa postavil aj herec Ludwig Bagin. „Mám trochu rád Martausovú – niesol som jej koláče a trochu aj Ondřejíčka – bol párkrát na kvíze a obom je to jedno. Trochu. A o Tkačenko som si myslel, že to je dáka pani,“ napísal herec.

Sima Martausová rozdáva vo svojich piesňach radosť a nie nenávisť. Je to samozrejme vždy otázka vkusu. Ale takúto vlnu nenávisti rozhodne nikto nečakal od novinárov, ktorí by mali byť nestranní a minimálne nikoho nezhadzovať a už vôbec nie ženy…

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Po Čaputovej útok aj na Martausovú: Známe tváre sa jej zastali!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti