tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Emma Čaputová, foto: instagram

Emma Čaputová o svojej zvláštnosti: Bez mojej bodky by som bola ako nedokončená veta!

Nedávno zaujala modelingovým úspechom. Na známej prehliadke ju obsadil návrhár Boris Hanečka. Teraz dostala ďalšiu príležitosť.

Keď prezidentkinu dcéru naverbovala do svojich radov modelingová agentúra rozvášnili sa na sociálnych sieťach tisícky diskutujúcich. Nechýbala kritika. Čaputovej dcéru označili za protekčnú. ďalší pochybovali o jej kráse. Keď o pár týždňov neskôr predvádzala na móle unikátne šaty pre Hanečku, ktorý „šije“ aj pre Zuzanu Čaputovú strhla sa ešte o level drsnejšia kritika. Mnohí samozvaní odborníci na krásu odmietli akcptovať, že by mohla byť modelka. Najmä kvôli jej výraznému znamienku na tvári. Štiplavý komentár si neodpustil poslanec Tomáš Traba: „„Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ napísal. Na fotografiu a komentár mladistvej Emmy Čaputovej reagovala samotná prezidentka so slovami, že ide o „politické dno“, ak na politika alebo političku útočia cez jeho deti. „Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!“ uviedla v reakcii hlava štátu.

Ďalšia ponuka

Aktuálne ju do svojej kampane obsadila šperkárka Petra Tóth. Emma žiari na fotografiách ovešaná výraznými náušnicami a náhrdelníkmi: „Je mi cťou byť súčasťou tejto kampane,“ napísala mladá začínajúce modelka. Vyjadrila sa aj k svojmu neprehliadnuteľnému znamienku. Je s ním stotžnená a poslala takýto odkaz: „Krasa nie je o dokonalosti. Sme pestrí. Ja mam svoju bodku. Bez nej by som bola ako nedokončená veta. Patrí ku mne.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Emma Čaputová o svojej zvláštnosti: Bez mojej bodky by som bola ako nedokončená veta!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku