eReport.sk
Prezidentka Zuzana Čaputová
Prezidentka Zuzana Čaputová. Zdroj: fb/zcaputova

Veľká nenávisť a hejty: Fotka dcéry prezidentky rozdeľuje národ!

Jej krása vzbudzuje rozpaky. Fotografia dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej (48) spustila vlnu nenávisti.

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová je hrdou mamou. Potom ako sa jej dcéra Emma objavila na prehliadkovom móle musí čeliť nenávistným komentárom. Vo svetovom modelingu by Emma zabodovala. Je éterická, nežná, pre mnohých má však len jednu chybu. Jej výrazné materinské znamienko mnohých irituje a tvrdia, že na móle nemá, čo hľadať. Vo svetovom modelingu je však trendom aj inakosť a nie iba klasická krása.

Viac sa dozviete:

  1. Kvety a sviečky sú položené po stredajšom útoku muža v nórskom meste Kongsberg.

Emma Čaputová sa pred pár dňami objavila na móle ako modelka kolekcie Borisa Hanečky. Jej mama sedela v hľadisku a svoju dcéru svojou prítomnosťou podporovala. No Slováci sú neúprosní a dcére našej prezidentke poriadne naložili. Ich komentáre rozhodne neboli jemné, ani ľudské. Doslova sa na dcére prezidentky vyvŕšili. Ako keby bol každý odborníkom na aktuálny prototyp krásy. Na to však nemá návod nikto. Ale prúderné Slovensko, pobúrila krása mladej Emmy.

Jedna z komentujúcich na fotografiu Emmy napísala: „No nádherné. Tak si to v mysli porovnávam s Peštovou, Krainovou, Herzigovou…“Niekto iný dopísal. „A ja som si myslela, že je to vyfešnený mladík.“ Iný komentujúci bol oveľa vulgárnejší. „Tak snáď sa môžeme tešiť do budúcnosti aj na slepých F1 pretekárov. To bude ešte väčšia sranda ako modelka, s hovnom na ksichte,“ napísal jeden z nich. Viacerí diskutujúci sa pýtali, kde sú krásne modelky typu Cindy, Claudia a Naomi. V každom prípade toľko nenávisti tu ešte nebolo. V modelingu je trendom aj inakosť a dievča už nemusí byť dokonale krásne podľa šablóny.

Reagovala aj prezidentka Slovenskej republiky na poslanca Tarabu, ktorý nepekne zhodil jej dcéru. „Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte,“ žiada prezidentka.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľká nenávisť a hejty: Fotka dcéry prezidentky rozdeľuje národ!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport