eReport.sk
Emma Čaputová, foto: instagram

Veľká poklona pre prezidentkinu dcéru. Emma Čaputová na titulke Vogue

Emma Čaputová sa stáva novou hviezdou slovenského modelingu. Po prehliadke modelov Borisa Hanečku a pózovaní so šperkami Petry Toth prichádza ďalší úspech. Česká verzia magazínu Vogue ju zaradila do prestížneho rebríčka.

Módny časopis predstavil svetu novú generáciu Z, ktorá posúva modeling na ďalšiu úroveň. Podľa ich slov nepotrebuje svet revolúciu, ale inováciu. A práve tú prinášajú aj mladé tváre, ktoré sa presadzujú na prehliadkových mólach a fotkách v časopisoch.

Emma Čaputová vo Vogue, Foto: Instagram/Vogueczechoslovakia

Vogue zostavilo rebríček vychádzajúcich talentov, medzi ktoré zaradili i Emmu Čaputovú. Dcéra našej prezidentky pri tejto príležitosti prekvapila novým imidžom. Priamo v magazíne, ale aj na titulke dominuje vďaka novému ružovému odtieňu vlasov. Ten má podčiarknuť určitú rebéliu a chuť meniť zaužívané konvencie, ktorú prináša nová generácia.

Chválou na jej adresu nešetrila ani Andrea Běhounková, šéfredaktorka tohto magazínu. „V podstate nás ničím neprekvapila, pretože je to dcéra svojej maminky. Rovnako milá, profesionálna, komunikatívna,“ opísala ich osobné stretnutie a oficiálne fotenie pre Super.cz.

Na Čaputovej adresu sa vyjadrila, že v sebe skrýva veľký potenciál. Podľa jej slov nielen skvele vyzerá, ale navyše je veľmi pracovitá a usilovná. Všetky tieto vlastnosti sú v modelingu dôležité a môžu ju čoskoro doviesť k veľkému úspechu.

Viac sa dozviete:

  1. Tomáš Taraba počas tlačovej konferencie
  2. Prezidentka Zuzana Čaputová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľká poklona pre prezidentkinu dcéru. Emma Čaputová na titulke Vogue

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti