eReport.sk
Sima Martausová, foto: profimedia

Po nepríjemných útokoch konečne dobrá správa. Sima Magušinová je tehotná!

Po nepríjemných útokoch na svoju osobu oznámila Sima Magušinová (33) dobrú správu. Je totiž tehotná!

Ešte pred niekoľkými dňami čelila nepríjemným útokom zo strany mienkotvorných novinárov, ktorí sa navážali do jej tvorby a kritizovali ju ako kresťanku. Sima na to reagovala láskavo a bez urážok. Teraz je však všetko inak!

Sima Magušinová vyslala do sveta hneď dve krásne novinky. Prvou je nový videoklip k pesničke Sonety a tou druhou je, že sa prvýkrát stane maminou. Keďže speváčka si svoje súkromie dobre stráži, tak túto novinu zverejnila veľmi citlivo bez toho, aby sa k nej akokoľvek vyjadrila.

Viac sa dozviete:

  1. Na kombosnímke Sima Magušinová, rodená Martausová a Jozef Haľko.
  2. Čo hovorí na Dzurindov možný návrat do politiky?

Na záberoch emotívneho klipu je totiž jasne vidieť, že má zaguľatené bruško, čo si ihneď všimli aj jej fanúšikovia, ktorí jej začali húfne gratulovať aj na sociálnych sieťach.

Sima doteraz vystupovala pod svojím dievčenským priezviskom Martausová, no po tom, čo sa v lete vydala za moderátora Michala Magušina, nosí jeho priezvisko.

Speváčka si stráži súkromie a nikdy sa na tému jej osobného života nechce vyjadrovať. Je však zjavné, že sa pripravuje na najkrajšiu úlohu v jej živote. My rodinke prajeme veľa zdravia a zo srdca gratulujeme!


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Po nepríjemných útokoch konečne dobrá správa. Sima Magušinová je tehotná!

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php