eReport.sk
Ľuboš Blaha informuje o najnovších udalostiach v pléne Národnej rady.
Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha, foto:yt/smersd

Blaha: Videli ste Kovačiča na Markíze? Oni žiaden zmier nechcú…


Blaha si pozrel politickú reláciu na Markíze a ostal zhrozený. Na sociálnej sieti Telegram konštatoval, že zatiaľ k žiadnej náprave v médiách neprišlo. Zhodnotil nedeľnú politickú reláciu s Michalom Kovačičom aj Richarda Dírera na TA3. Skonštatoval, že rusofóbny hosť a paradoxne kazateľ v jednej osobe na Markíze opäť len útočil a rozdúchaval vášne.  

Oni žiaden zmier nechcú…

Blaha si pozrel politickú reláciu na Markíze a ostal zhrozený. „Roky tu šíria strašidelnú politickú nenávisť voči Robertovi Ficovi. Označujú našich priaznivcov za dezolátov. Každý, kto odmieta nenávisť proti Rusku, je pre nich číre zlo. A teraz sa nejaký opozičný fanatik po celom tomto karnevale protismeráckej nenávisti rozhodne zastreliť predsedu Smeru – a výsledok? Žiadna sebarefexia, žiadne kajanie, nič,“ konštatuje známy smerák.

Dnes boli hosťami na Markíze psychiater Heretik a kazateľ D. Pastirčák. Takto to dnes videl Blaha: „Markíza si zavolá nejakého rusofóbneho kazateľa, ktorý polku relácie nadáva na Rusko. Čím vlastne kreslí terč na čelo každého, kto má iný názor,“ myslí si Blaha. Obáva sa, že ak ho počúva nejaký ďalší Cintula, tak si hovorí – takých, ktorí obhajujú Rusko, treba zabíjať. Veď obhajujú „agresora“ – sú zlo a zaslúžia si trest. Tak ako Fico, konštatuje.

Podľa neho, TV Markíza pokračuje v tom, čo začala už dávno. „Eskaluje napätie. A každého, kto nechce vojnu proti Rusku, vystavuje lynču. Rusofób s briadkou ani slovkom neodsúdil páchateľa a jeho politické motívy, zato si nezabudol kopnúť do Blahu a Danka. A do vládnucej strany… Kreslí nám na čelo terče… Také isté, aké kreslili liberálne médiá celé roky Robertovi Ficovi. V ničom sa nepoučili,“ konštatuje podpredseda parlamentu.

Dírer zas šíril nenávisť

Následne hodnotí aj politickú reláciu na TA3. „Nevidel som dnešného Dírera, ale počul som, že zase iba šíril nenávisť voči nám. Čo na tom, že Robert Fico bojuje o život, poďme zase riešiť Tepláreň. A Kuciaka. Tak ja vám poviem, čo sa dialo, keď spáchali vraždu v Teplárni. Každý, kto sa vyjadril kriticky k LGBTI ideológii, bol označovaný za kolektívneho vinníka tejto vraždy. Vtedy to nevadilo?

Vtedy nikto nevyzýval k zmieru, ale naopak – kričali, že všetci sme vinní, lebo sme neboli dosť slniečkarski. Ale keď dnes niekto pomenuje zrejmé príčiny atentátu na Roberta Fica v politickej nenávisti opozície proti Smeru, tak mu chcú zapchať ústa,“ hnevá sa známy ľavičiar.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matúš Šutaj Eštok, Maroš Žilinka
  2. Na snímke v popredí minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) počas tlačovej konferencie po mimoriadnom zasadnutí Bezpečnostnej rady SR v Bratislave

A čo robila Zuzana Čaputová? Blaha pripomína, že vtedy išla so slzami objímať majiteľa Teplárne. „Kde je dnes? Máte pocit, že chce niekoho objímať? Že plače z toho, čo sa stalo Robertovi Ficovi? Cítite ten dvojaký meter? Po vražde Jána Kuciaka tu lynčovali všetkých Smerákov, hoci sme nič zlé neurobili. Kde boli vtedy všetci títo kazatelia a moralisti?“ pýta sa Blaha.

Na záver hodnotí, že na práci novinárov sa od atentátu nič nezmenilo. „Z obete robia vinníka. Podprahovo útočia na Roberta Fica. Hľadajú pochopenie pre vraha. Ďalej šíria nenávisť a ukazujú prstom na každého, kto má iný názor na Rusko či na RTVS. Už raz takto vyhecovali vraha. A vidím, že sa v ničom nepoučili. V ničom. Už to konečne pochopme. Oni žiaden zmier nechcú. Nenávidia nás. A nevedia to zakryť ani v takejto tragickej chvíli,“ uzavrel Ľuboš Blaha.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Blaha: Videli ste Kovačiča na Markíze? Oni žiaden zmier nechcú…

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne