eReport.sk
Vpravo Jozef Hambálek Zdroj: FB JH

Jozef Hambálek, ktorého Robert Fico zbavil sankcií EÚ, zorganizoval jazdu ako prejav podpory premiérovi


Jazda sa uskutočnila v nedeľu, pričom sa na nej zúčastnil hojný počet motorkárov. Hambálek verí, že pozitívna energia, ktorú premiérovi Ficovi týmto spôsobom poslali, mu pomôže k skorému uzdraveniu.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ľuboš Blaha informuje o najnovších udalostiach v pléne Národnej rady.
  2. Už ste spokojní?

Známy slovenský fanúšik motoriek Jozef Hambálek prostredníctvom sociálnej siete zorganizoval jazdu na motorkách ako prejav podpory a vďaky premiérovi Robertovi Ficovi, ktorý po atentáte leží v Rooseveltovej nemocnici v Banskej Bystrici. Hambálek bol jediným občanom členskej krajiny EÚ na unijnom sankčnom zozname. Bol to práve premiér Fico, ktorý ho po vyhratých voľbách zbavil sankcií. Písal o tom aj eReport.

Podpora Robertovi Ficovi

„Motorkári, kamaráti, jeden z nás je teraz vo veľmi ťažkej situácii a preto mu poďme ukázať, že my, motorkári, sme pri ňom a zároveň poďakovať všetkým zdravotníkom, ktorí sa o neho starajú,“ na sociálnej sieti vyzval Hambálek svojich kolegov na pripojenie sa k jeho jazde na motorke z Trnavy do Banskej Bystrice ako symbol podpory premiérovi Ficovi.

Jazda sa uskutočnila na druhý deň v nedeľu, pričom sa na nej zúčastnil hojný počet motorkárov.

Hambálek po úspešnej akcii napísal: „Priatelia, motorkári, ktorí ste sa dnes zúčastnili jazdy na vyjadrenie podpory pre jedného z nás, patrí Vám moje obrovské ďakujem. Za vašu disciplinovanosť, pochopenie a účasť. Verím, že pozitívna energia, ktorú sme poslali, pomôže k skorému uzdraveniu. A veľké ďakujem aj polícii za profesionalitu a ľudský prístup. Ďakujem.“

Zdroj: Facebook – Jozef Hambálek (1),(2)

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jozef Hambálek, ktorého Robert Fico zbavil sankcií EÚ, zorganizoval jazdu ako prejav podpory premiérovi

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne