eReport.sk
Jaroslav Naď Foto: tasr

Naďove ministerstvo brutálne zotrelo Slovenských brancov: Vaše výsledky? Nezistili ste ani hovno!

Samozvaná domobrana titulujúca sa ako Slovenskí branci si zbalila maskáče a zase raz vyrazila do terénu sa hrať na vojakov. Skupinka tentokrát “obsadila” niektoré colné priechody a rozhodli sa dohliadať na policajtov či oficiálnu armádu. Chalani a dievčence v maskáčoch sa iniciatívou pochválili aj na sociálnej sieti, čo neušlo pozornosti rezortu Jaroslava Naďa. Ten sa s brancami nebabral a zotrel ich, tak ako nikdy.

Združenie Slovenskí branci nie sú oficiálnou súčasťou slovenských ozbrojených síl, no ak na nich narazíte, sú s oficiálnou armádou často ľahko zameniteľní. Frajeri v maskáčoch v plnej poľnej “dohliadajú” kde sa dá a radi sa “pretŕčajú” vo vojenskom outfite pred objektívmi fotoaparátov. Tentokrát využili kritickú situáciu aj na vlastnú sebaprezentáciu a niektoré hraničné priechody, ako sami tvrdia, “obsadili”.

Slovenskí branci “obsadili” hranice

Mobilizovali sme. Na základe mnohých podnetov zo strany verejnosti ako i na základe mandátu a podnetu zo strany komisára pre dodržiavanie základných ľudských práv a slobôd, jednotky SB obsadili viaceré hraničné priechody,” veľkolepo oznámili branci na svojom profile na sociálnej sieti.

Chlapci a dievčatá bažiaci po službe národu a s citom pre militantný šatník prezradili, že v rámci mobilizácie síl domobrany obsadili colné priechody Kittsee, Rajka, Skalica, Salka, Štúrovo, Monoštorský most, Železničný most pri obci Chľaba či Komárno.

Zdroj: FB/SB

„Hlavným cieľom bolo preverenie vzniknutej situácie, pozorovanie skutkového stavu a monitorovanie činnosti príslušníkov PZ SR a povolaných jednotiek OS SR,” opísali akciu roka branci. Dodali, že sa muži zákona aj vojaci podrobili kontrole dobrovoľne. Militantná skupina taktiež veľkodušne podčiarkla, že nezistili na hraniciach žiadne porušovanie slobodu pohybu. Tak, branci, ako ale vidia vašu “mobilizáciu” skutočné slovenské ozbrojené sily?

Pozrite si v galérii, ako branci “obsadzovali” hranice

Zdroj: FB/SB

Rozobrali ich na súčiastky

„Dobrý deň, skromne: čože ste to robili?” opýtal sa v jednom z komentárov oficiálny profil Ozbrojených síl SR. Náklad od zložiek spadajúcich pod rezort obrany Jaroslava Naďa, ktorý nasledoval, naozaj nikto nečakal.

Viac článkov o Jaroslavovi Naďovi tu:

  1. Hraničný priechod Jarovce - Kittsee

Tak sa upokojíme, naštudujeme si zákony, všetky pojednávajúce o bezpečnostnom prostredí a na záver aj ten o združovaní občanov, potom sa ešte prosím sústreďte na to, kto koho kontroluje a šup – šup,” pokračovali ironizujúc. Profil v komentári podčiarkol, že všetko prebiehalo v zmysle zákona

Zdroj: FB/SB

„Že ste si niekde urobili selfíčko pre TikTok neznamená, že ste na niečo dohliadali, obsadzovali a: mo-bi-li-zo-va-li,” zotrel oficiálny profil rezortu brancov. Pri spomenutí kontroly jednotiek policajtov a ozbrojených síl brancami len posmešne v komentári dodali, že nevedia, čo sú jednotky.

Taktiež sa profil ozbrojených síl pozastavil nad vetou, že sa vojaci aj policajti ochotne podriadili kontrole. „Kto sa vám prosím podriadil? Testy na THC či alkohol ste si dobrovoľne urobiť nechali?” uštipačne podotkli v komentári. Nasledovala hláška: „Výsledok: Nezistili ste ani…” Namiesto bodky za vetou svietil emotikon exkrementu.

Na záver drsného komentáru len napísali: „No nič, začali prázdniny, choďte sa hrať alebo buďte užitoční. Tak, naozaj.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport