tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Minister obrany Jaroslav Naď

Zúrivý Naď perlil: Pipíka si s vami merať nebudem!

Nie je žiadnym tajomstvom, že minister obrany Jaroslav Naď má ľudovo povedané „krátku zápalnú šnúru“. Na sociálnych sieťach dáva neraz pocítiť svojim fanúšikom, čo si o nich či ich názoroch myslí. V minulosti prirovnal demonštrantov k opiciam, získal cenu Homofób roka a najnovšie vystrájal kvôli svojej kondičke.

Cenu Homofób roka získal za svoj výrok: „Som za registrované partnerstvá, ale nie pre homosexuálov.“ Následne sa obhajoval na svojej sociálnej sieti, že má právo na svoj názor. Niektorí diskutujúci mu dali za pravdu s tým, že to ale neznamená, že jeho názor nie je homofóbny. „Mňa táto cena od Blahových súputníkov potešila,“ chválil sa na sociálnej sieti.

Naď sa vraj o svoju kondíciu stará a behá niekoľkokrát do týždňa. – Foto: tasr

Ale ľudské práva nie je jediná vec, ktorá nášho ministra minulý týždeň zamestnávala. Podelil sa aj o radostnú správu, keď zverejnil, že Železným mužom sa opäť stal profesionálny vojak. „Som hrdý, že prvenstvo obhájil profesionálny vojak, no s obrovským obdivom blahoželám všetkým chlapom, ktorí sa na tejto náročnej súťaži zúčastnili,“ voľkal si Naď, ktorý aj opísal, čo všetko museli „železní chlapi“ na súťaži absolvovať. Potom však prišla studená sprcha od fanúšika.

Viac o Jaroslavovi Naďovi a jeho výrokoch tu:

„Škoda, že minister by neodbehol ani dvanásťminútovku,“ podpichol diskutujúci. Tieto slová však šéfa rezortu obrany asi zamrzeli. Hoci nemá postavu atléta, musel sa sám seba zastať. „Dvanásťminútovku si dávam niekoľkokrát za týždeň, vy obrovský znalec,“ fučal sa minister. Fanúšik sa však nedal a vyzval Naďa, aby si s ním zmeral sily. „Pipíkov si merajte s vami podobnými jedincami, ja to nepotrebujem,“ urazil sa vládny činiteľ, ktorému diskutujúci vysvetlil, v čom tkvie podstata dvanásťminútovky. Z merania síl či pohlavných orgánov však nakoniec zrejme nič nebolo.

Zdroj: fb/JaroNadPublic


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zúrivý Naď perlil: Pipíka si s vami merať nebudem!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku