eReport.sk
Demokrati sa zlúčujú s mini stranou
Šéf strany Demokrati a exminister obrany Jaroslav Naď. Foto: tasr

Publicista reaguje na bizarnú kampaň Demokratov: Len dúfajme, že to nevideli ukrajinskí ministri!


Predvolebná kampaň strany Demokrati, ktorá pred voľbami do Európskeho parlamentu vylepila po Slovensku billboardy so sloganmi typu Slovensko neprežije bez Ruska, alebo, že nepotrebujeme Európsku úniu a NATO, je cynická a nerozumná bez ohľadu na to, aký reklamný postup strana používa.

Bizarná kampaň Demokratov

Dodal, že existuje reklamná technika, pri ktorej sa najprv vyvesí billboard so zámerne kontroverzným sloganom, ktorý až po nejakom čase doplní vysvetľujúce tvrdenie. V tomto prípade je však takáto technika podľa neho zvolená veľmi nešťastne. „Neviem, či majú takýto billboard vyvesený v Michalovciach, kde práve dnes prebieha rokovanie slovenskej a ukrajinskej vlády. Toto členom ukrajinskej vlády nevysvetlíte, lebo sa to vysvetliť nedá,“ konštatoval Hrabko.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Už ste spokojní?
  2. minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Juraj Blanár

Parlament sa uzniesol, že Rusko je agresorom

Pripomenul, že aj keď sú formy pomoci Ukrajine v čase vojnového konfliktu s Ruskou federáciou na Slovensku politickou témou a stali sa aj súčasťou prezidentskej predvolebnej kampane, žiadna z relevantných parlamentných politických síl na Slovensku nepodporuje v tomto konflikte Rusko. „Slovensko nepodporuje Rusko, Slovensko označuje Rusko za agresora. Je k tomu aj uznesenie parlamentu,“ konštatoval Hrabko.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Publicista reaguje na bizarnú kampaň Demokratov: Len dúfajme, že to nevideli ukrajinskí ministri!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne