eReport.sk
Jaroslav Naď a Jana Černochová. Zdroj: X (Twitter)

Podľa českej ministerky a jej poradcu Naďa sú Slováci rovní dezolátom a odmietajú byť v ich prítomnosti


Mažgút odkázal Naďovi, aby pokojne kandidoval v eurovoľbách za Českú republiku, podľa Gyimesiho všetci vedia, že bývalý minister obrany by bol radšej občanom USA ako Slovenska.

Už niekoľko dní na internete koluje fotka bývalého ministra obrany SR a súčasného predsedu ministrany s veľkými dlhmi Demokrati, Jaroslava Naďa a českej ministerky obrany Jany Černochovej (ODS). Tej Naď robí poradcu. Na fotografii sú zachytení s ceduľkou, na ktorej stojí – Slovákom a dezolátom vstup zakázaný. Pravosť tejto fotografie donedávna nebolo možné overiť. Že ide o autentický záber sa potvrdilo až po vystúpení poslankyne českej snemovne za stranu ANO Bereniky Peštovej, ktorá na ňu upozornila a vyzvala ministerku na reakciu.

Pravosť potvrdená v českej snemovni

Že sú Naď a Černochová presvedčení rusofóbi sme vedeli. Vedeli sme aj to, že pre Naďa sú záujmy Západu ďaleko prednejšie ako záujmy Slovenskej republiky. Ale že obaja budú dávať všetkých Slovákov na úroveň dezolátov a odmietať byť v ich prítomnosti, tak to je novinka.

Ako bolo spomenuté, pravosť fotografie sa potvrdila až po vystúpení poslankyne Peštovej, ktorá chcela od ministerky Černochovej a ďalších členov ODS vysvetlenie výrokov a postojov k Slovákom. Označila to za podnecovanie národnostnej neznášanlivosti.

Reakcie slovenských politikov

Ku kauze sa už stihli vyjadriť aj slovenskí politici Ján Mažgút (Smer-SD) a Gyorgi Gymesi (Aliancia).

„Takto sa “náš” Jarino, vojnový štváčik a vraj DEMOKRAT, politicky prezentuje u našich západných susedov. Skutky hovoria za všetko.

Kým Vaše reči o budovaní vzájomných Slovensko-českých vzťahov sú prázdne, svojim správaním a konaním nás presviedčate, že síce možno ste maďarsky gróf, možno aj s modrou krvou, ale na priateľských vzťahoch našich dvoch bratských krajín ste NIKDY nemali úprimný záujem!

Presne takto to, Jarino, začalo v 30. rokoch minulého storočia, keď práve NEdemokrati zakazovali vstup – pre NICH – neľudí a navyše označených Dávidovou hviezdou…

Ďakujeme, ale o návrat k “vyvoleným”, nemáme u nás na Slovensku záujem.

Ak takúto politiku “razia” naši českí susedia a Vy ju všemožne podporujete, pokojne s Vašimi prejavmi nenávisti voči Slovákom kandiduje do Európskeho parlamentu za Českú republiku!!!“ napísal na sociálnej sieti Mažgút.

Mohlo by vás zaujímať

Gyimesi v stanovisku uviedol: „Exminister vojny Naď a bojovná amazonka Černochová sú akoby ich jedna mater mala. Asi preto si Černochová skrachovaného exministra z politickej ulice adoptovala na svoje ministerstvo, kde jej vraj radí. V čom jej radí a ako jej radí vidno aj z priloženej fotografie.

Oslavovali v reštaurácii, kde na stoloch boli tabuľky s nápisom “Slovákům a dezolé vstup zakázán”. Keďže je Naď na fotografii zjavne naradovaný a v podniku, môžeme sa len domnievať, že sa nepovažuje za Slováka (všetci vieme, že oveľa radšej by bol občanom USA a možno sa tak aj cíti, nuž ale nie všetko v živote môže vyjsť). Dezolátmi však obaja sú, preto mi ostáva záhadou, čo tam robia?

Ale iné som chcel. Trošku vážnejšie. Na tejto fotografii krásne vidno všetky neduhy absolútne servilnej, liberálno-progresívnej politiky. Štvanie voči tým, ktorí nezdieľajú ten jediný správny názor. Rozdeľovanie spoločnosti, podnecovanie k národnostnej alebo inej neznášanlivosti, vyvyšovanie sa nad iných, arogancia, elitárstvo, ale predovšetkým nekonečná hlúposť. Naďovi už za toto všetko ľudia vysvedčenie vystavili. Černochovú to ešte len čaká.“

Zdroj: Facebook – Ján Mažgút, György Gymesi, Berenika Peštová, Štandard

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Podľa českej ministerky a jej poradcu Naďa sú Slováci rovní dezolátom a odmietajú byť v ich prítomnosti

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: