eReport.sk
Jazdil na mol
Ilustračné foto: shutterstock

Jazdil na mol! Polícia chytila opitého vodiča. Prišlo obvinenie!

Jazdil na mol! Vodič z obce Granč-Petrovce, okres Levoča, viackrát nabúral, aj napriek tomu pokračoval v jazde. Polícia ho obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Krajský policajný hovorca z Prešova Daniel Džobanik informoval, že 26-ročný muž šoféroval opitý v stredu (1. 3.) večer po rodnej obci.

Jazdil na mol

„Počas jazdy prešiel do protismeru, kde narazil do dvoch nádob na odpad, voľne stojacich pred oplotením rodinného domu. V jazde pokračoval ďalej a po prejdení približne 100 metrov narazil do oplotenia rodinného domu a kovovej konštrukcie obecného rozhlasu. Po tomto náraze sa otočil a pokračoval v jazde späť k jednému z rodinných domov, kde napokon zastavil,“ priblížil hovorca.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Majú strach zo Smeru?
  2. V Európe si nie sme rovní
  3. Pellegrini sa stretol so Scholzom
  4. Vladimír Lengvarský oficiálne skončil. Jeho odchod v čase, kedy už vláda len dosluhuje do predčasných volieb, prekvapil mnohých

Polícia chytila opitého vodiča a prišlo obvinenie

Privolaná policajná hliadka vodiča podrobila dychovej skúške na alkohol, jej výsledok dosiahol hodnotu dvoch promile. Hmotné škody boli predbežne vyčíslené na 2500 eur. Po dopravnej nehode polícia vodiča zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Jazdil na mol.

„Po vykonaní potrebných procesných úkonov bol prepustený a stíhaný je na slobode,“ uzavrel Džobanik.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jazdil na mol! Polícia chytila opitého vodiča. Prišlo obvinenie!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti