eReport.sk
Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny.
Igor Bukovský Foto: tasr

Bukovský: v protikovidových vakcínach vedci objavili sekvenciu vírusu schopného vyvolávať rakovinu

Firma Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny. „Tento týždeň som napríklad stretol mladú ženu, ktorej sa do mesiaca po 1. dávke Pfizer vakcíny z plného zdravia spustila rakovina prsníka. Hoci nemala žiadne geneticky VRODENÉ riziko vzniku rakoviny,“ napísal MUDr. Bukovský.

Pfizer-BioNTech zatajila dôležitú génovú zložku vakcíny

„Pfizer-BioNTech „vakcíny“ proti SC-2 obsahujú génovú zložku, ktorú firma zatajila pri schvaľovaní. Tá môže byť schopná vyvolať vážne poškodenie zdravia,“ začína zostra svoj príspevok na sociálnej sieti známy lekár.

Bukovský rovno hádže „bombu“. Informuje, že: „V auguste 2023 sa objavili informácie, že dvaja kanadskí vedci objavili v „protikovidových vakcínach“ firmy Pfizer génovú zložku: DNA sekvenciu opičieho vakuolizujúceho vírusu 40. Ten je známy ako SV40, z čeľade polyomavírusov, ktoré sú schopné vyvolávať rakovinu v napadnutom organizme,“ informuje.  

„Z tohto dôvodu musela byť génová sekvencia SV40 v minulosti odstránená z vakcíny proti detskej obrne. Táto zložka nebola oficiálne uvedená v zložení vakcíny pri schvaľovaní vakcíny na použitie v mimoriadnej situácií. Podľa zákonov USA by mal výrobca vakcínu okamžite stiahnuť z obehu. Ak to neurobí, federálna prokuratúra alebo prokuratúry jednotlivých štátov by mali vydať príkaz na oficiálne zhabanie takého produktu, ktorého zloženie nezodpovedá informáciám predloženým v dokladoch pri schvaľovaní,“ prináša lekár šokujúc informácie.

Prienik do ľudskej bunky a následná rakovina

Bukovský dodáva, že následne Health Canada (Ministerstvo zdravotníctva Kanady) oznámilo, že mu tieto informácie „nespôsobujú starosti“.

Avšak, vo štvrtok 19. októbra 2023 predstavitelia Health Canada potvrdili prítomnosť DNA sekvencie SV41 a priznali, že firma Pfizer neinformovala ich úrad o tejto zložke vakcíny. Napriek tomu sa v oficiálnom stanovisku uvádza, „…sme presvedčení, že analýza rizík a benefitov naďalej podporuje používanie Pfizer-BioNTech vakcíny.“

Bukovský dodáva, že tieto fragmenty potenciálne karcinogénnej DNA, sú vo vakcíne veľmi pravdepodobne naviazané do tukových nanočastíc. To uľahčuje ich prienik do ľudských buniek a jadier buniek priamo k ľudskej DNA, kde môžu spustiť patologické zmeny ľudskej DNA a následnú rakovinu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Bukovský zhrnul myslenie progresívcov
  2. MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi
  3. Platí zákon pre všetkých?

Známy americký lekár, Dr. Philip Buckhaults, profesor onkologickej genomiky z Univerzity Južná Karolína, dokonca na základe týchto faktov odporučil, aby „boli očkovaní ľudia sledovaní na dôkazy o akýchkoľvek genetických zmenách.“

Onkológovia si nahlas šepkajú…

Bukovský kladie závažnú otázku. „Môže byť nález útržkov onkogénnej vírusovej DNA vysvetlením nárastu nečakaných a náhlych rakovinových ochorení? Tých, ktoré sa začali vyskytovať u mladých ľudí, vyliečených onkologických pacientov a u ľudí bez známych genetických mutácií s rizikom vzniku rakoviny?“ pýta sa.

Podľa známeho lekára sa začína o tom už dosť nahlas šepkať medzi onkológmi a patológmi po celom svete. Na záver pridáva príbeh: „Tento týždeň som napríklad stretol mladú ženu, ktorej sa do mesiaca po 1. dávke Pfizer vakcíny z plného zdravia spustila rakovina prsníka. Hoci nemala žiadne geneticky VRODENÉ riziko vzniku rakoviny.“

MUDr. Bukovský však nekončí len pri informovaní verejnosti. Chce aj niečo aktívne urobiť. Preto ide na vlastnú päsť zbierať dáta. „V závere vás prosím o pomoc pri zhromažďovaní verejných výrokov a tvrdení o tom, že „protikovidová vakcína“ je „bezpečná a účinná“,“ žiada.

Myslím si, že už je načase, aby sme začali zhromažďovať verejné výroky a tvrdenia politikov, rôznych odborných poradcov, novinárov a „celebrít“ o tom, že „protikovidové vakcíny“ sú „bezpečné a účinné“. Môžete ich, prosím, aj s udaním zdroja, kde bol konkrétny výrok zverejnený, zasielať na adresu [email protected] Poslúžite dobrej veci,“ uzavrel známy lekár, Igor Bukovský.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský: v protikovidových vakcínach vedci objavili sekvenciu vírusu schopného vyvolávať rakovinu

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre