eReport.sk
MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi
Poslanci NRSR vpravo Igor Matovič a vľavo chrbtom Richard Nemec (obaja OĽANO) po schválení termínu predčasných parlamentných volieb na 30. septembra 2023. Foto: tasr

Bukovský: treba sa zbaviť všetkých a navždy, vrátane Eriky Jurinovej, Eduarda Hegera, Jozefa Pročka a spol.

Igor Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi. Ten na tlačových konferenciách brojí proti Richardovi Sulíkovi. Bukovský hovorí, že spoločnosť sa musí zbaviť ľudí ako Jurinová, Heger, Pročko. A samozrejme Matoviča. Toho sa pýta: Kde sú tie miliardy, ktoré teraz chýbajú a ešte dlho budú chýbať všade, kam sa len pozriete?

Potrebujeme sa zbaviť Jurinovej, Hegera aj Pročka

„Igor Matovič nemôže byť iný…“ píše v statuse Igor Bukovský.

„Nedeľné udalosti okolo Igorom Matovičom zverejnenej súkromnej komunikácie Richarda Sulíka a Jaroslava Haščáka (nech si o nej myslíme čokoľvek) sú pokračovaním jeho smutného osobného príbehu, do ktorého vtiahol celú spoločnosť. Pretože spoločnosť to dovolila,“ popisuje.

„Dovolili to predovšetkým jeho najbližší kolegovia a preto sa ich treba z verejného života zbaviť všetkých a navždy, vrátane Eriky Jurinovej, Eduarda Hegera, Jozefa Pročka a spol. Dovolili to jeho kolegovia z vlády, dovolila to prezidentka, dovolili to novinári masových médií, pretože zrejme mali svoje dôvody tváriť sa, že nechápu, s kým a s čím majú do činenia,“ opisuje dôvody známy lekár.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. MUDr. Bukovský chce vedieť, kto sú dnešní kontrolóri faktov.
  2. MUDr. Bukovský chce vedieť, kto sú dnešní kontrolóri faktov.
  3. Bukovský zhrnul myslenie progresívcov

Matovič sa nám smeje do očí

Bukovský sa púšťa do popisu, čo je Igor Matovič zač. „Ten, ktorý sa nadrapuje pred celým Slovenskom, že nás „nepredá mafii“, sa sám správa takto:

1) verejne nám oznámil, že celý svoj majetok prepísal na príbuznú osobu,

2) vysmial sa nám do očí z toho, že závažné podozrenia o jeho daňových podvodoch boli premlčané a

3) opakovane proti svojim politickým rivalom zneužíva nahrávky alebo informácie, ktoré podľa vlastných slov získal pochybným spôsobom.“

MUDr. Bukovský sa vracia späť do čias proti-covidových opatrení. „A kto kedy preverí, ako riadil netransparentné nakladanie s NAŠIMI MILIARDAMI Eur počas koronakrízy? „Núdzový stav“ nevyžaduje ani len formálne výberové konania, všakže! Kde sú tie miliardy, ktoré teraz chýbajú a ešte dlho budú chýbať všade, kam sa len pozriete?“ pýta sa lekár.

„Bývalý predseda vlády SR Igor Matovič nemôže byť iný. Preto by som rád veril, že nejaké orgány už čím skôr zastavia to, čo nedokázal zastaviť zatiaľ nikto iný,“ dodal na záver.

Teraz sa ozývajú? Prečo mlčali keď bolo treba kričať?

A známy lekár pridal ešte aj niečo naviac k svojmu príspevku. „Pavol Demeš nedávno verejne upozornil na to, čo nám pred voľbami odkazujú niektorí slovenskí psychiatri. Škoda, že ani Pavol Demeš a ani „tí“ slovenskí psychiatri nemali odvahu ozvať sa, keď sa v marci 2020 začala najväčšia demolácia Slovenska v jeho dejinách. Mlčali, keď bolo treba kričať. Keby vtedy aspoň šepkali, iní by mali odvahu kričať aj za nich. Rozvrat morálky, dôvery, vzťahov a ekonomiky slovenskej spoločnosti sa nezačal Igorom Matovičom. On sa len stal „kráľom“ naivity, nevzdelanosti, nadutosti, zákernosti a fanatizmu, ktoré nás teraz ženú do náručia ešte väčšieho pekla, Progresivizmu,“ uzavrel MUDr. Igor Bukovský.

Zdroj: FB / Igor Bukovský


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský: treba sa zbaviť všetkých a navždy, vrátane Eriky Jurinovej, Eduarda Hegera, Jozefa Pročka a spol.

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php