eReport.sk
Igor Bukovský. Foto: fb/i.b.

Bukovský sa nahneval. Novinár nazval Matovičovo uplácanie v osadách geniálnym ťahom!

MUDr. Igor Bukovský dlhodobo sleduje politiku. Aj teraz, po voľbách, má čo povedať. Šokoval ho článok v mienkotvornom médiu, kde novinár nazval Matovičov podvod v osadách genialitou! No a to nemohol známy lekár nechať bez komentára.

Novinári podporujú chaos

„Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti. Konanie politického subjektu, ktorý je dôvodne podozrivý a vyšetrovaný z porušovania zákona č. 181/2014 Z. z. (Zákon o volebnej kampani) a morálky, označujú ako „genialitu“ jeho vládcu a vodcu,“ začína s úžasom svoj príspevok na Facebooku obľúbený lekár.

K svojmu príspevku pripojil MUDr. Bukovský aj kúsok z článku, ktorý vyšiel v Hospodárskych novinách. Autor ho otitulkoval takto: „V čom spočíva genialita Matovičovej rómskej karty“.

„Politické konanie dôvodne podozrivé z porušenia zákona je ´genialita´? Naozaj?,“ pýta sa Bukovský začudovane. „Každý, kto také konanie označuje ako „genialita“, ignoruje mimoriadne dôležitý odkaz psychiatrie a prispieva k podporovaniu nebezpečnej pseudoreality, teda vymyslenej skutočnosti,“ myslí si známy lekár.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. MUDr. Bukovský chce vedieť, kto sú dnešní kontrolóri faktov.
  2. Čo plánujú?
  3. Bukovský zhrnul myslenie progresívcov
  4. MUDr. Bukovský sa rozpísal o Igorovi Matovičovi

„Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, je podľa mňa alebo rovnaký ´génius´ alebo naivný blázon, ktorý si myslí, že jemu sa nestane to, čo sa stalo všetkým ostatným pred ním,“ píše ďalej Bukovský.

„Hlavne však: Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, podľa mňa (a našej spoločnej trojročnej skúsenosti) podporí ďalší rozvrat štátu, vzťahov a morálky,“ pokračuje lekár.

Na záver upozornil, že hnutie Igora Matoviča by v skutočnosti malo zaplatiť mastnú pokutu. A najhoršie je, že sa na ňu zložíme všetci. „Koalícia Oľano a priatelia by mala zaplatiť pokutu až 930 000 Eur! Z našich daní!,“ uzavrel igor Bukovský.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Bukovský sa nahneval. Novinár nazval Matovičovo uplácanie v osadách geniálnym ťahom!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php