eReport.sk
Minister zdravotníctva amerického štátu Florida Dr. Joseph Ladapo (vľavo) vyslovil vážne pochybnosti o vakcínach proti COVID-19. Zdroj: FB / Igor Bukovský

Doktor Bukovský a jeho zaujímavý status. TOTO sú naozaj vážne slová o vakcíne proti COVID-19

Česká hudobná skupina Lucie v piesni Černí andělé spieva: „Středověk neskončil, středověk trvá. Jsme černí andělé a ty jsi byla prvá…“ Dnes by sa dali tieto slová parafrázovať na „Covid neskončil, Covid trvá. Sme černí andělé, a ty jsi byla prvá…“ Ty „černí andělé“ pokojne môžu byť tí, ktorí si dali pichnúť experimentálnu vakcínu proti Covid-19, a slová „ty jsi byla prvá“ môžu byť o prvej dávke tejto vakcíny, ktorá mala byť zdravie, úsmev, sloboda… Jednoducho všetko, len nič z toho čo o nej hovorili.

Ako máme veriť vedcom a lekárom?

Na nebezpečnosť experimentálne vakcíny upozorňovali mnohí odborníci, vládni politici naprieč takmer celým svetom ich však vôbec nepočúvali. Európska únia dokonca nakúpila od farmaceutických spoločností také množstvo vakcín, ktorými by sa všetci jej obyvatelia, vrátane kojencov, mohli dať niekoľkokrát zaočkovať. Covid však pominul, lenže vakcíny zostali. A tak sa musí nájsť nová hrozba covidu, lebo však vakcíny treba minúť a, prípadne, zarábať na nových. Veľmi zaujímavý status ponúkol doktor Igor Bukovský, ktorý patril tiež k tým čo odmietali experimentálne očkovanie vakcínou proti COVID-19. Tentokrát dáva za príklad odkaz ministra zdravotníctva štátu Florida.

Neexistuje ŽIADNA klinická štúdia na ľuďoch, ktorá by dokázala, že tento výrobok je pre ľudí bezpečný.

Dr. Joseph Ladapo, minister zdravotníctva amerického štátu Florida

„Vo štvrtok 7. septembra na tlačovej konferencii vyhlásil Dr. Joseph Ladapo, minister zdravotníctva štátu Florida, toto: „Nová mRNA vakcína proti ochoreniu COVID-19, je už za rohom, ale neexistujú o nej žiadne vedecké dôkazy.“ „Neexistuje ŽIADNA klinická štúdia uskutočnená na ľuďoch, ktorá by dokázala nejaké zdravotné benefity.“ „Neexistuje ŽIADNA klinická štúdia na ľuďoch, ktorá by dokázala, že tento výrobok je pre ľudí bezpečný.“ Naopak, existuje veľa dôkazov, že mRNA vakcíny spôsobujú zápal srdcového svalu a iné poškodenia ľudského organizmu. Napriek tomu vedenie EÚ už schválilo túto novú vakcínu na použitie u ľudí – a to bez rozdielu ich zdravotného stavu, či rizikových faktorov,“ priblížil Bukovský slová ministra zdravotníctva štátu Florida, a pridal k nim aj svoj názor.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nezabudli sme
  2. Peter Sabaka
  3. Čo tak nahnevalo Bukovského?

„Už tri roky nám odkazujú, že sa máme riadiť „vedeckými dôkazmi“ a máme „veriť vede“. Ako však máme veriť tým, ktorí nám vnucujú vnútrosvalové podanie zmesi látok bez toho, aby existovali dostatočne presvedčivé vedecké dôkazy, že táto zmes látok funguje alebo že je aspoň bezpečná?“ pýta sa Igor Bukovský. „A ako máme veriť vedcom a lekárom, ktorí aj po troch rokoch verejného popierania medicíny a vedy stále mlčia, hoci treba kričať a chrániť zdravie ľudí?“ kladie Igor Bukovský na záver ešte jednu nepríjemnú otázku.

Zdroj: FB / Igor Bukovský


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Doktor Bukovský a jeho zaujímavý status. TOTO sú naozaj vážne slová o vakcíne proti COVID-19

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php