eReport.sk
Peter Pellegrini a Attila Végh Zdroj: YouTube

VIDEO Végh ku kauze Pellegriniho podpory: Ľudia z druhej strany sa do mňa pustili, iný názor neberú


Nech ma kľudne nenávidia, odkázal Végh. Nezaujíma ho názor takých ľudí, čo majú za sebou kadejaké vlajky a sú pomýlení. Teraz podľa neho ukázali svoj charakter a keby podporil Korčoka, tak ho oslavujú.

Slovenský šampión bojových umení Attila Végh bol hosťom v českej televízii CNN Prima News a odpovedal aj na otázku k aktuálnej kauze jeho podpory pre prezidentského kandidáta Petra Pellegriniho a následných reakcií na ňu. S Véghom kvôli podpore zrušil spoluprácu Renault, písal o tom aj eReport.

Nech mi oblížu …

Végh v rozhovore uviedol, že nesúhlasí s tvrdeniami, že športovec sa nemá miešať do politiky. „Ja som ale aj občan a otec. Mám právo povedať svoj názor,“ poznamenal. Peter Pellegriny má jeho sympatie, dodal ďalej. „O tom druhom gádžovi som v živote nepočul, ani neviem, že existuje,“ skonštatoval.

Slovenský šampión vyjadril aj poľutovanie nad konaním tábora korčokovcov. „Ľudia z druhej strany sa do mňa pustili, oni neberú iný názor. Nech zoberú telefón a natočia svoj názor a ja im na to nič nebudem hovoriť. Každý má svoj názor, je to jeho osobná vec,“ zdôraznil Végh. Dodal, že nepovažuje za správne, keď mu ľudia odkazujú, že ho nenávidia a nech ho Karlos Vémola dobije.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Šéfredaktor portálu Aktuality.sk Peter Bárdy. FOTO TASR/ Jakub Kotian *** Local Caption *** Peter Bárdy
  2. Fico o vyčíňaní progresívcov

Doplnil však, že názorom týchto ľudí neprikladá žiadnu váhu. „Nech ma kľudne nenávidia, ale môžu mi oblízať vajcia. Vôbec ma nezaujíma názor takých ľudí, čo majú za sebou kadejaké vlajky a sú pomýlení. Teraz ukázali svoj charakter. Keby som podporil tú druhú stranu, tak ma hladkajú, že aký som super. Ale necítim to tak. Cítim to tak, ako som to povedal. Ale vyjadrili sa napríklad aj herci. A že športovec sa nemá k politike vyjadrovať? Aj kuchár sa má vyjadrovať len k vareniu alebo murár len k stavbám?“ pýta sa logicky Végh.

Zdroj: CNN Prima News

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Végh ku kauze Pellegriniho podpory: Ľudia z druhej strany sa do mňa pustili, iný názor neberú

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne