eReport.sk
Peter Pellegrini a Attila Végh Zdroj: YouTube

Aj Milan Uhrík sa zastal Attilu Végha a vyzýva progresívny tábor: Prestaňte s tým lynčom!


Doslova šialenstvo sa strhlo okolo nášho skvelého zápasníka MMA Attilu Végha po tom, ako pred voľbami verejne podporil Petra Pellegriniho. To, že od neho odskočili už traja sponzori (Renault, Pierre Baguette aj spoločnosť Heineken) je na Slovensku novým fenoménom, ktorý tu predtým nikdy nebol. Priniesli ho až takzvaní progresívci, ktorí sa nedokážu zmieriť s tým, že niekto má iný názor ako je ten ich.

Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi

V demokratickej spoločnosti by malo byť normálne vysloviť svoj názor na to, čo si o nejakej situácii či udalosti myslíme, alebo koho budeme voliť a prečo. Na Slovensku však z tohto pohľadu už asi demokracia neexistuje, pretože za vyslovenie svojho názoru, či podpora nejakého politika vo voľbách, prichádza trest. Trestom pre športovca je, že kto sa slobodne vyjadrí, toho opúšťajú jeho sponzori. Takéto niečo sa nepáči ani europoslancovi a šéfovi hnutia Republika Milanovi Uhríkovi, ktorý v statuse skritizoval kroky sponzorov smerom nielen k Attilovi Véghovi, ale aj k Dominike Cibulkovej.

Musíme to spoločne zastaviť a vrátiť sa k normálnym vzťahom.

Milan Uhrík, europoslanec a predseda hnutia Republika

„Príde kvôli Korčokovi Koleník o reklamy, Moravcová o reputáciu a „Fero Joke“ o inzerciu? Či podporovať Korčoka bolo OK? A potrestaní budú len tí, ktorí povedali, že nebudú voliť Korčoka? Vážne tým progresívnym korporáciám (sponzorom) už prepína? Takto na hulváta sa zapájať do politiky, trestať Attilu Végha za názor, a pritom sa ešte bez hanby zastierať „apolitickosťou“…?“ kladie Uhrík hneď v úvode nekompromisné otázky. Vzápätí ale šéf Republiky priznáva, že si prebehol Instagram Korčoka, ktorý je plný fotiek s influencermi.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  2. Gyorgi Gyimesi
  3. Erik Kaliňák

„A nikomu to nevadí. Lebo Korčok bol predsa „ten správny“. Hrozný dvojaký kilometer Všeobecne by sa mali manažéri v nadnárodných firmách trošku uvedomiť. A rozmyslieť si, či chcú byť manažéri alebo politici Povinné školenia zamestnancov o diverzite, o tolerancii, o „konšpiráciách“, a pritom šikanovanie spolupracovníkov za „nesprávne vlastenecké politické názory“… Je toho čoraz viac, a začína to byť už aj pre ľudí neznesiteľné,“ rozohnil sa Uhrík, podľa ktorého to progresívne šialenstvo už musí skončiť. „Musíme to spoločne zastaviť a vrátiť sa k normálnym vzťahom,“ vyzýva Milan Uhrík.

Zdroj: FB / Milan Uhrík

„Úprimne neprajem nič zlé ani menovanému Koleníkovi, Moravcovej či Ferovi. Nech si žijú ako chcú. Každý má právo podporovať a voliť koho chce. Len by bolo fajn, keby to rešpektoval aj ten progresívny tábor a nelynčoval Attilu ako štvanú zver,“ uviedol na samý záver Milan Uhrík. Pre progresívcov zrejme platí staré latinské príslovie: Čo je dovolené bohovi, nie je dovolené volovi!

Zdroj: FB / Milan Uhrík

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Aj Milan Uhrík sa zastal Attilu Végha a vyzýva progresívny tábor: Prestaňte s tým lynčom!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: