eReport.sk
Attila Végh Zdroj: Oktagon MMA

Progresívny lynč pokračuje! Végh pre vyjadrenie svojho názoru prišiel o ďalšieho partnera


Progresívny lynč pokračuje! Obľúbený MMA zápasník Attila Végh sa stal terčom progresívnych a liberálnych útokov. Prečo? Známy športovec si pred voľbami prezidenta dovolil vyjadriť svoj vlastný názor, a to zrejme v očiach progresívcov a liberálov prekročil ich pomyselnú čiaru tolerantnosti. I keď sa sami neustále oháňajú demokraciou a slobodou slova, či prejavu, no v tomto prípade zrejme uplatňujú inštitút dvojakého metra.

Progresívny lynč pokračuje

Attila Végh sa pred druhým kolom prezidentských volieb vyjadril, že jeho najviac presvedčil a odovzdá svoj hlas vo voľbách Petrovi Pellegrinimu. Ako je už známe, Peter Pellegrini voľby vyhral, a už čoskoro sa stane novým slovenským prezidentom. Prehra Ivana Korčoka však znamenala viac než, len pár „nenávistných“ slov v jeho povolebnom prejave. Začal sa doslova hon na tých, ktorí sú z opačného tábora!

Prišiel o „corgoňa“

MMA zápasník bezprostredne po voľbách prišiel o spoluprácu s automobilkou, ktorej predstaviteľka to odôvodnila tak, že Attila sa „nesprávne“ rozhodol. Ďalej sa pridala známa sieť bagetérií, ktorá so športovcom spoluprácu nepredĺžila. Teraz do tretice, pribudol aj známy výrobca piva Corgoň.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda Smeru Ľuboš Blaha
  2. Gyorgi Gyimesi
  3. Matovič v konflikte so Zomri

Značka Corgoň ponúka pivo pre všetkých spotrebiteľov, bez rozdielov. Naším cieľom je šíriť zodpovednú, relevantnú, rešpektujúcu a apolitickú komerčnú komunikáciu. Všetky naše posolstvá sa riadia prísnym Etickým kódexom, ktorého zásady vyžadujeme dodržiavať aj od našich obchodných partnerov. Z tohto dôvodu sme zastavili ďalšie komerčné aktivity s Attilom Véghom,“ uviedla spoločnosť Heineken.

Attila to nerieši

Végh sa sám vyjadril, že tieto „hry“ nerieši a sústreďuje sa len na blížiaci sa zápas s Karlosom Vémolom. „Vôbec to neriešim a sústreďujem sa hlavne na seba. Keby som toto riešil, tak sa neviem sústrediť na seba, a teda som v hlave úplne vypnutý. Momentálne mám v hlave len zápas s Karlosom a nezaujímajú ma ostatné veci,“ povedal v rozhovore pre portál Šport24. 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Progresívny lynč pokračuje! Végh pre vyjadrenie svojho názoru prišiel o ďalšieho partnera

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne