eReport.sk
Erik Kaliňák
zdroj foto: FB

Čaputová podporila iniciatívu pre Ukrajinu, ktorá predáva tričká „F*ck you Fico“. Upozornil E. Kaliňák


Erik Kaliňák nakrútil nové video. Adresoval ho prezidentke Čaputovej. Prečo práve teraz? Pretože v krátkej dobe sa končí jej funkčné obdobie. A mladý politik chce prezidentke nastaviť zrkadlo. Upozornil na jej pokrytectvo, dokonca ju nazval maskotom moralizujúcich pokrytcov.  

Erik Kaliňák nakrútil nové video

Video E. Kaliňáka. Zdroj: FB E. Kaliňáka

Mladý politik Smeru vo svojom videu hovorí, že by chcel prezidentke nastaviť zrkadlo. Upozorňuje na to, ako po prezidentských voľbách časť politického spektra neuniesla prehru. Podľa neho sa uchyľujú k praktikám, ktoré nemajú nič spoločné s demokraciou.

Kaliňák hovorí o systematickom karhaní, útočení a trestaní osôb, ktoré sa rozhodli demokraticky, slobodne a bez urážania iných vyjadriť svoju občiansku podporu inému než tomu „správnemu“ kandidátovi. Následne upozornil na to, ako prezidentka mlčala, keď sa „kaviareň“ navážala do našej známej tenistky D. Cibulkovej, len preto, že podporila P. Pellegriniho. Mladý politik zverejnil aj kúsok z debaty, kde Martin Šimečka, otec lídra PS naznačuje, že naša tenistka je hlúpa. Prezidentka neodsúdila ani to, že za svoj názor bol potrestaný aj ďalší športovec, Attila Végh.

Erik Kaliňák pripomenul, že Zuzana Čaputová sa na začiatku vyjadrovala, že chce byť prezidentkou všetkých. Nakoniec je však podľa neho len maskotom jednej strany. Týchto ľudí nazýva „moralizujúci pokrytci“.  

Na záver poslanec upozornil na to, že naša prezidentka podporila iniciatívu Munícia pre Ukrajinu. Tá vyrába a predáva tričká, na ktorých je napísané „Fuck you Fico“.  Prezidentku nazval maskotom  moralizujúcich pokrytcov.  

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Čaputová podporila iniciatívu pre Ukrajinu, ktorá predáva tričká „F*ck you Fico“. Upozornil E. Kaliňák

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: