eReport.sk
Peter Pellegrini a členovia strany Hlas-SD. Foto: tasr

Z PROTESTU Pellegriniho dav vypískal, vyčítali mu rúško a kričali, že je zradca!

Od piatka pred parlamentom davy ľudí dávajú najavo svoju nespokojnosť s protipandemickými opatreniami, o ktorých práve rozhoduje parlament. Niektorí z politikov sa rozhodli dav podporiť, no niektorých masy neprivítali práve najvrúcnejšie. Paradoxne sa to stalo aj lídrovi Hlas-SD Petrovi Pellegrinimu, ktorý je v súčasnosti skôr zvyknutý valcovať predvolebné prieskumy a nie sa konfrontovať s rozvášneným davom.

Vypískaný Pellegrini

Televízia Markíza na kamery zachytila v piatok pokus Petra Pellegriniho sa dohovoriť s desiatkami ľudí, ktorí okupovali v rámci protivládnej demonštrácie vchod do národnej rady. Pellegrinimu sa toto gesto ale veľmi nevyplatilo, a na protestujúcich jeho šarm zrejme nezaúčinkoval. Exsmerák sa ešte ani nepostavil pred mikrofón a dav ho už obkolesil s rôznymi otázkami a dokonca mu vyčítali rúško, ktoré mal v dave nasadené.

Keď sa miláčik prieskumov dostal k slovu dav ho takmer v momente prehlušil piskotom. Dokonca si Pellegrini vypočul heslá, v ktorých ho otitulovali zradcom. Potom ako Pellegrini opustil nespokojný dav, nasledovala ho ešte jedna pani, ktorá volala, aby sa hanbil a vyčítala mu jeho bývanie.

Viac článkov o proteste tu:

Horúco pred parlamentom

Počas protestov pred národnou radou došlo k viacerým konfliktom a viacero politikov sa snažilo podporiť davy. Urobil tak napríklad Marian Kotleba z ĽSNS či Ľuboš Blaha zo Smeru. Do šarvátky s protestujúcimi sa dostal saskár Radovan Kazda. Do neho pri príchode do práce strjkala dvojica mužov a vulgárne mu nadávala.

Počas demonštrácií sa polícia dokonca použila slzný plyn a budovu národnej rady strážili ťažkoodenci. Protestujúci čakali na výsledok parlamentných rokovaní, v ktorých sa preberala novela znevýhodňujúca v niektorých prípadoch nezaočkovaných.

Viac FOTO z protestov v GALÉRII

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport