eReport.sk
Andrej Danko, foto: tasr

Danko sa pustil do Kollára: Bije ľudí a vyhovára sa. Verí mu niekto, že letel mame pre lieky?

Tomu sa hovorí perný víkend. Dav ľudí protestoval od piatka pred Národnou radou SR proti vládnym opatreniam a miestami sa to pekne zvrhávalo. Dokonca si tam chceli postaviť aj stany. To však nebola jediná udalosť počas neho.

V parlamente rokovali poslanci o výhodách pre zaočkovaných, testoch a čo s tými, čo sa očkovať odmietajú. Téma, ktorá rozzúrila nie jedného Slováka. A ako to dopadlo? Parlament schválil novelu, vďaka ktorej sa očkovaní vyhnú obmedzeniam v prípade zhoršenej situácie. Výhodu získali aj vďaka strane Sme rodina, ktorá pritlačila na koalíciu a dala si podmienku. Návrh podporia, ak aj nezaočkovaní budú mať nejaké ústupky. To zahŕňa, že budú môcť chodiť do vybraných obchodov bez testov a antigénové testy v práci a školách majú mať zadarmo.

Mohlo by vás zaujíémať:

Viacerým prítomným však prišlo podozrivé, že Boris Kollár sa do parlamentu nedostavil. To neuniklo ani Robertovi Ficovi, ktorý tvrdil, že odcestoval na dovolenku. Zatiaľ čo samotný Kollár sa k tomu nevyjadril, Krajniak predstúpil a povedal, že odletel za mamou do zahraničia doniesť jej lieky a obratom sa vráti. Práve to bol jeden z podnetov prečo sa Andrej Danko na sociálnej sieti obul do Kollára a nezabudol pripomenúť incident predsedu strany Sme rodina, keď počas lockdownu havaroval a spolu s ním sa v aute viezla aj Miroslava Fabušová. Aj vtedy údajne išli po lieky.

Vo svojom druhom príspevku vyzval Kollára aby odstúpil z funkcie predsedu Národnej rady SR. Obvinil ho zo zneužívania, klamstva a že bije ľudí. Toho sa chytili aj komentujúci a označili toto tvrdenie za “obrazné reči”.

Zdroj: Facebook Andrej Danko

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport