eReport.sk
Jaroslav Naď. Foto: tasr

Naď o protestujúcich bez servítky: Vtedy to boli opice, teraz sú to dezoláti!

Čo na srdci, to na jazyku! Minister obrany Jaroslav Naď si vzal na mušku osadenstvo bratislavských protestov a adresoval im nie práve najvrúcnejší odkaz.

Naďove opice

Naď sa neštíti aj drsnejších či kritickejších vyjadrení. Svedčia o tom už aj jeho slová na adresu demonštrantov spred minulého roka. V decembri sa totiž uskutočnila protivládna demonštrácia a niekoľko protestujúcich sa zavesilo na bránu úradu vlády.

Ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov,” napísal v tom čase minister do komentára na sociálnej sieti. Krátko na to sa svoje slová snažil zľahčiť a tvrdil, že opicami nazval len tých, čo útočili na policajtov a vešali sa na spomínanú bránu. Zdá sa, že podobný slovník ministrovi nie je cudzí ani dnes.

Jaroslav Naď si podal protestujúcich spred parlamentu. – Foto: FB/JN

Dezoláti spred parlamentu

Pred parlamentom od piatka proti vláde demonštrovali tisíce ľudí. Schytal to napríklad saskár Radovan Kazda, do ktorého niekoľko mužov začalo strkať a nazvali ho poje**ným buzerantom. Policajti dokonca použili slzný plyn a jedna policajtka mala byť zranená. A ako aktuálne protesty vidí práve prostoreký Naď?

“Tí, ktorí sa vtedy vešali po plote Úradu vlády a ničili tak historickú pamiatku, tí sú pre mňa stále opicami, lebo normálny človek toto nedokáže,” vrátil sa k staršiemu vyjadreniu Naď. Zároveń si kopol aj do protestujúcich spred národnej rady. “No a tí, čo boli teraz pred parlamentom, zbili tam policajtku, vulgárne nadávali a na podporu Slovenska spievali českú hymnu, tak to sú zase dezoláti,” udrel minister.

Viac o proteste tu:

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport