eReport.sk
Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje!
Ministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí). Zdroj: tasr

Stvoriteľka pexesa a majiteľka úspešnej strany odkazuje Slovákom: Ochránim vás pred Ficom!

Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje! Aj bývalá veľmi úspešná ministerka z Matovičovej vlády, ktorá, aby sa dostala do parlamentu, vrátila sa k svojmu „stvoriteľovi, otcovi očisty,“ Veronika Remišová, sa vyjadrila k tomu, čo sa na Slovensku v týchto dňoch deje. Táto samozvaná právnička, ktorej spoluvláda vyzerala tak, ako vyzerala, chce teraz ochrániť Slovákov pred Ficom. Ide o tú istú pani, ktorá vykrikuje, že „ona jediná nebola za voľbu Maroša Žilinku, lebo je mafián,“ a ktorej ale na druhej strane vôbec nevadilo, že jej spoluvláda zmenila kvôli Lipšicovi zákon a na hanbu sveta z tohto právoplatne odsúdeného človeka spravila špeciálneho prokurátora.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Nie je sudca ako sudca
  2. Hamran zavádza a klame
  3. Tiger prestal poslúchať
  4. Mazákova elita

Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje!

Naša ex digitálna líderka, ktorá úspešne zdigitalizovala nielen slovenských seniorov, ale i záložne, si na sociálnej sieti uverejnila tento obrázok:

Začať by sme mohli možno od konca, pri zastrašovaní. Bola to práve pani Remišová, kto si krátko po posledných voľbách a nástupu k moci, zverejnila iný obrázok. Vieme, ten s „pexesom.“ Na tom boli celé mená a fotografie ľudí, ktorých MUSÍ APOLITICKÁ polícia trestne stíhať a zavrieť.

Lebo tomu sa asi nehovorí, ani politizácia práva a justície. Ani zastrašovanie. Aj tých, ktorí boli na „pexese,“ a aj samotných OČTK. Veď akoby dopadli, keby neposlúchli tento „povel?“ Chvalabohu, našlo sa „pár dobrých chlapcov.“

Koľko z tých ľudí vďaka tomu prešlo NEZÁKONNOU väzbou pani Veronika? Hovoria vám niečo nálezy a rozhodnutia Ústavného súdu SR? A koľko z tých ľudí vďaka tomu prišlo nielen o zdravie, ale aj o život?

Tí vaši „čurillovci“

Milá pani Veronika, mali byť podľa ZÁKONA! už dávno postavení mimo službu. To vám neprekáža? Je Robert Fico ten, kto ohrozil bezpečnosť v štáte tým, že ide po šéfoch našich bezpečnostných agentúr a GP SR, len preto, lebo čoskoro mala byť vo veci „čurillovcov“ podaná obžaloba?

Tam nemusí rozhodnúť nezávislý súd? Predstavte si, ak by bol pri moci Fico. Šesť týždňov pred voľbami, o ktorých váš Matovič jasne a zreteľne povedal, „že budú až v septembri, aby sa ešte mohlo zatýkať,“ začnú trestne stíhaní vyšetrovatelia zatýkať vás a ľudí z bezpečnostných zložiek štátu.

Navyše to bude aj krátko predtým, ako sa majú títo trestne stíhaní vyšetrovatelia majú postaviť pred súd.

Ako veľmi by ste vrieskala, že Fico unáša štát?

Zdroj: FB V. Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stvoriteľka pexesa a majiteľka úspešnej strany odkazuje Slovákom: Ochránim vás pred Ficom!

Odoberať
Upozorniť na
24 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre