tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Na kombosnímke zľava Laura Vargová a Miroslav Žiak.
Na kombosnímke zľava Laura Vargová a Miroslav Žiak. Foto: fb

FOTO Chápe poklesky mladých dievčat? Saskár Žiak využíva služby kontroverznej Laury!

Mladý liberálny poslanec Miroslav Žiak (34) si vie skutočne vybrať svoju asistentku. Tá je síce podstatne mladšia „pochváliť“ sa však môže skúsenosťou, ktorú väčšina ľudí nezažije ani za celý život. Laura Vargová, o ktorej je reč, je 22-ročná blondína, pri ktorej použitie prívlastku kontroverzná, je celkom na mieste.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Martin Klus, oddnes bývalý člen SaS
  2. Zľava Ladislav Kamenický, Marián Viskupič, moderátor, Peter Kremský a Matúš Štutaj Eštok v štúdiu TA3
  3. Líder Hlasu-SD Peter Pellegrini
  4. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.
  5. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.
  6. Miroslav Žiak, poslanec za SaS.

Dievčina sexi vzhľadu si na svoj výzor zjavne potrpí. Dokazujú to fotografie, ktorými sa rada vždy pochválila na sociálnych sieťach. Ak ich označíme za provokačné, nič tým nepokazíme. Napokon stačí sa na obrázky tejto mladučkej asistentky koaličného poslanca pozrieť. Mnohí muži na nej musia oči nechať.

Mesačne si príde na 500 eur

„Na internete sa objavili jej odvážne fotky, ktoré poslanca poriadne prekvapili. Okamžite zareagoval a Laure ich prikázal stiahnuť zo sociálnych sietí,“ takto informoval o Žiakovej asistentke v piatok portál pluska.sk s tým, že Laura pracuje pre známeho liberálneho poslanca približne od marca a jej mesačná odmena je podľa ústredného portálu Národnej rady 500 eur. 

Medzi troma asistentmi poslanca Miroslava Žiaka svieti aj meno Laury Vargovej. – Foto: nrsr.sk

Slovenský web pripomína, že príťažlivá blondína má na konte nepríjemný incident. Bolo to vlani v novembri, keď opitá šoférovala luxusné auto v centre hlavného mesta a v noci narazila do policajného auta. A dokonca pri tom zranila aj dvoch príslušníkov mestskej polície. „Takto sa veru dáma nespráva. Takmer s dvomi promile nabúrala do vozidla mestskej polície,“ okomentovali podľa webu nehodu policajti.

Laura Vargová na jednej zo šteklivých fotografií, ktoré boli donedávna verejne dostupné na jej sociálnej sieti. – Foto: fb/laura vargová

„Na Vargovej profile nájdeme mnoho fotografií, ktoré potvrdzujú, že má rada luxus, cestovanie, bujaré zábavy a hriešne drahé oblečenie. Viacero snímok aj videí uverejnila aj z častých výletov v Dubaji. Atraktívna blondína s obľubou dráždi odvážnymi snímkami, kde ju vidno vo zvodných a v lascívnych pózach. Napríklad na fotke z balkóna v hoteli na zasnežených Donovaloch ukázala, že pod športovou bundou má len miniatúrne čierne nohavičky,“ píše ďalej spravodajský portál.

Žiak ju stretol na žúrke u Sulíka

A ako sa blondína spoznala s poslancom z SaS? Vraj na párty u ministra hospodárstva Richarda Sulíka. Pre web to potvrdil aj samotný Žiak: „Boli sme u Riša na žúrke v jeho byte a tam som ju stretol ešte s bývalým frajerom.“ 

Žiak doplnil, že videl údajne jej profil na sociálnej sieti, pričom zistil, že má veľa sledovateľov, je aktívna a preto ju teda oslovil. A čo má Vargová v náplni práce?  „Spravuje mi sociálne siete, maže stupídne komentáre a banuje vulgárnych ľudí,“ vysvetlil Žiak, ktorý si sám pri komunikácii smerom k verejnosť – a to najmä na adresu oponentov z opozície – príliš na diplomatický slovník nepotrpí.

Poslancovi neprekáža, že Laura „výšku“ nedokončila

Asistentka údajne začala študovať manažment na Univerzite Komenského v Bratislave, štúdium ale nedokončila. „Na mazanie komentárov nepotrebujete mať vysokú školu. Hádam každý vidí vulgárny komentár a vie ho zmazať,  hovorí Žiak.

Bola to mladícka nerozvážnosť a zlý psychický stav ohľadom nejakých vecí, ktoré som sa v ten večer dozvedela. To je asi všetko, čo by som k tomu povedala.

Laura Vargová k incidentu, keď šoférovala opitá.

Poslanec na otázku, či považuje za vhodné, že asistentka poslanca parlamentu zverejňuje „šteklivé fotografie, reagoval: „Nie je to vhodné a poprosil som ju, aby ich stiahla.“  Žiak jedným dychom dodal, že keď dievčinu prijímal za asistentku, nevedel, že Vargová má na svojom profile takéto fotky. „Nevedel som o tom, zistil som to až teraz, keď sa objavili v médiách,“ hájil sa poslanec.

Necíti sa previnilo, že šoférovala ožratá

Vargová sa vyjadrila aj k incidentu, kedy vrazila opitá do policajného auta. Pre portál Nového Času uviedla, že sa necíti previnilo. „Bola to mladícka nerozvážnosť a zlý psychický stav ohľadom nejakých vecí, ktoré som sa v ten večer dozvedela. To je asi všetko, čo by som k tomu povedala,“ uviedla pre Nový Čas. Výšku trestu za incident nechcela potvrdiť: „Plne si uvedomujem chybu a poučila som sa z nej.“

Donedávna mala Vargová svoj profil verejne dostupný, po zverejnení článku o jej osobe si však svoj účet prestavila na súkromný, takže jej fotografie sú už verejnosti nedostupné,“ dodala pluska.sk.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Chápe poklesky mladých dievčat? Saskár Žiak využíva služby kontroverznej Laury!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku