tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Miroslav Žiak (SaS)
Miroslav Žiak (SaS). Zdroj: fb/miroslavziaksas

Sú Žiakove večerné myšlienky normálne? Píše o Ficovi bičujúcom priviazaného Blahu v čiernom latexe

„Neukojený Lubeno,“ alebo neukojený poslanec SaS Miroslav Žiak? To, že sa politici navzájom kritizujú, je pochopiteľné. Mnohých však šokoval štýl statusu, ktorý na včerajší večer zvolil Žiak. Všetci vieme, že Žiak a podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha sa v láske zrovna nemajú. No pri pohľade na spôsob, akým je táto vzájomná rivalita niekedy vyjadrená, má azda veľa čitateľov chuť vidieť niektorých politikov skôr u psychológa, alebo u psychiatra. To je asi dôvod, prečo nás na Žiakov status upozornili.

„Neukojený Lubeno? Keď ti nakladá drvivá väčšina Slovenska a tebe to vôbec nevadí. Keď tebou opovrhujú všetci ľavičiari a teba to teší. Keď o tebe s opovrhnutím rozprávajú kolegovia z vedeckej sféry, tak ty sa na tom ukájaš,“ začal svoj status ešte ako tak v norme Žiak.

Žiakove myšlienkové a erotické sado-maso

Netrvalo však dlho a Žiak sa rozhodol hneď v ďalšom odstavci poriadne roztvoriť bránu k svojim večerno-nočným myšlienkovým pochodom. A tie sú, nadnesene povedané, s určitosťou pre mnohých relatívne znepokojivé.

Foto: fb/miroslavziak

„A potom prídeš domov k svojej zbierke kvázi-erotických kníh s podtónom sado maso pre ženy… Normálne mi vybehlo, ako priviazaného Lubena v čiernom latexe jeho šéf bičuje. ´Zlý, skazený Lubeno!´,“ popísal svoje pondelkové predstavy viac. Či to je v poriadku, normálne, alebo či to nejako prispieva k zachovaniu dôstojnosti a serióznosti politikov, necháme samozrejme už len a výlučne na našich čitateľoch.

Redakcia eReportu sa nemusí stotožňovať s názormi osôb a politikov, ktoré uverejňuje.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Sú Žiakove večerné myšlienky normálne? Píše o Ficovi bičujúcom priviazaného Blahu v čiernom latexe

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku