eReport.sk
Miroslav Žiak (SaS)
Miroslav Žiak (SaS). fOTO: TASR

VIDEO Saskár Žiak doniesol Blahovi „toaleťák“ a neskôr odkázal: Zápas za slušné Slovensko má zmysel!

Poslanec SaS Miroslav Žiak v stredu opäť nazval kolegu z opozície „hovnocucom“ a svoj príspevok, ktorým reagoval na Ľuboša Blahu zo Smeru, zakončil tým, že opozičníkovi posunul, ako uviedol, „malý darček“. Neskôr si nevedel vynachváliť akciu na podporu „slušnosti a očkovania“, ktorá sa v rovnaký deň uskutočnila v Bratislave.

VIDEO Zhromaždenie apolitickej iniciatívy Za morálku, spravodlivosť a lepšiu krajinu

„Nikita Slovák spolu s Dorotou Nôtovou zorganizovali perfektnú akciu na podporu slušnosti a očkovania, práve teraz na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave,“ informoval v stredu večer na sociálnej sieti žiak a dodal, že tam boli tisíce ľudí. „Prišli tisíce slušných ľudí podporiť túto akciu. Pri takýchto akciách si vždy poviem, že zápas za slušné Slovensko má zmysel,“ uviedol vládna poslanec.

Zdroj: fb/miroslavziaksas

Žiak sa v rovnaký deň blysol v parlamente – a to toaletným papierom, ktorý si do sály doniesol. Nebolo to však kvôli jeho vlastnej potrebe. „Slušne“ ho posunul kolegovi z opozície.

„Možno ste za chatou naháňali barany“

Pri odvolávaní svojho straníckeho šéfa Richarda Sulíka, kritizoval Blahu za to, že ten kritizoval šéfa liberálov. Vo svojej faktickej poznámke v pléne pripomenul politikovi Smeru aj uniknuté video z poľovníckej chaty. „Pán poslanec Blaha, ja sa vás chcem spýtať, že ako veľmi ste plakal, keď ste sa dozvedel, že bola ´chatovica´ a vás nikto nepozval. Možno ste boli vzadu za chatou a naháňal ste barany, nikto nevie,“ rozhovoril sa Žiak.

Žiak zvrtol reč aj na Milana Lučanského

Vzápätí pozornosť upriamil aj na tragicky zosnulého Milana Lučanského. „Dlho som rozmýšľal, že čo znamená vaše ´All for Milan´. A nedávalo mi to žiadny zmysel, rozmýšľal som z jednej strany, z druhej strany. Potom som vlastne prišiel na to, že to nemalo byť ´All for Milan´, ale ´All on Milan“. A teda budem citovať, že ´nalepšie povedať, že s tou nomináciou prišiel Lučanský, ktorý to nepotvrdí, ani nevyvráti.´ Skrátka, zhoďme to na Milana…“

Statusy má Blaha podľa Žiaka písať na WC papier

V závere Žiak ešte ironicky komentoval Blahove vzdelanie a na jeho adresu uviedol, „že verím, že vy ako náš znalý hovnocuc napíšete status tak dlhý, že sa zmestí aj na toaletný papier a ja som si aj dovolil jeden takýto toaletný priniesť pre vás, aby ste ho rovno na ten toaletný mohol napísať aj rovno použiť.“ Žiak následne zamával kotúčom „toaleťáka“ pred Blahom a aj sa mu ho snažil podať.

VIDEO Faktická poznámka Miroslava Žiaka (SaS) na vystúpenie Ľuboša Blahu (Smer-SD)

Zdroj: fb/miroslavziaksas

A na čo vlastne Žiak reagoval vo svojej faktickej poznámke. Na vystúpenie Blahu v parlamente pri odvolávaní Sulíka. Pripájame aj video s jeho v pléne. Treba povedať, že smerák Sulíka ani trochu nešetril.

VIDEO Vystúpenie Ľuboša Blahu (Smer-SD) v rozprave počas odvolávania Sulíka (SaS)

Zdroj: fb/lblaha

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Peter Pčolinský (Sme rodina)
  2. Veronika Remišová (Za ľudí).
  3. Ľuboš Blaha, vedľa časť inkriminovaného komentára Petra Schutza.
  4. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  5. Igor Matovič počas brífingu s novinármi na tému: Daňová revolúcia: Zdaňovanie živnostníkov a reštauračný balík zmien 22. novembra 2021 v Bratislave.

Richard Sulík (SaS) ustál pokus o jeho odvolanie a zostáva tak vo funkcii ministra hospodárstva. Plénum Národnej rady (NR) SR ho v stredu podržalo. Za jeho odvolanie hlasovalo 50 zo 136 prítomných poslancov. Návrh na vyslovenie nedôvery Sulíkovi iniciovali poslanci opozičného Smeru-SD.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Saskár Žiak doniesol Blahovi „toaleťák“ a neskôr odkázal: Zápas za slušné Slovensko má zmysel!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti