eReport.sk
Ľuboš Blaha zo Smeru. Foto: tasr

DRSNÉ VIDEO Policajného zásahu voči invalidovi! Smerák Blaha vyzval policajného prezidenta, aby odstúpil!

Poslanec NR SR za SMER-SD Ľ. Blaha dnes upozornil na brutálny policajný zásah voči telesne postihnutému staršiemu človeku. Zásah mal prebehnúť na základe toho, že si dotyčný odmietol nasadiť rúško v jednej z administratívnych budov v Prievizdzi!

Blaha vo svojom statuse na sociálnej sieti upozornil, že kým polícia nedokázala zasiahnuť voči víkendovým výtržnostiam na futbale v Trnave, v tomto prípade neváhala. „Kvôli rúšku ho fyzicky napadli a spútali ako posledného zločinca. Toto je učebnicová policajná brutalita. Tomuto sa hovorí policajný teror. Na invalida si trúfajú, ale keď mali v nedeľu na futbale ochraňovať rodiny s deťmi pred agresívnymi chuligánmi, tak ich nebolo.“

Foto: fb/lubosblaha

Rozčertený poslanec nenechal na polícii a na samotnom policajnom prezidentovi suchú nitku. Spomenul dokonca aj zosnulého bývalého policajného prezidenta M. Lučanského. „Likvidujú čestných policajtov a dosadzujú všade svoje gorily. Vyhlásili vojnu ľuďom, vyhlásili vojnu opozícii. Nezvládajú elementárne úlohy vo vzťahu k bezpečnosti na športových podujatiach ani nikde inde. No voči ľuďom rastie ich brutalita. Hamran je hotová katastrofa. Milan Lučanský sa musí v hrobe obracať, čo za mäsiara sa dostalo do vedenia polície. To kvôli tomuto musel generál zomrieť?“, vyjadril sa v závere statusu Blaha.

Zdroj: facebook

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

DRSNÉ VIDEO Policajného zásahu voči invalidovi! Smerák Blaha vyzval policajného prezidenta, aby odstúpil!

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport